Wpis z mikrobloga

#gearbest TO NAJWIĘKSZY SZAJS JAKI TYLKO MOŻE ISTNIEĆ!!!!!

1. Zamówiłem 26 STYCZNIA taki miernik
Pomimo dostępności na stronie okazało się, że go nie mają. Dobra, poczekam.
Wysłali dopiero 15 MARCA, dopłaciłem zasrane 1.99 za tracking.
https://www.17track.net/en/track?nums=RE831074645SE
Latest Event -- 2016-03-12 22:01 Local mail tracking - Czyli kij wie gdzie jest, według 17track najprawdopodobniej zwrócona do nadawcy.

2. 17 LUTEGO zamówiłem powerbank+etui
Wysłany 18 lutego, również dopłaciłem za tracking.
https://www.17track.net/en/track?nums=RE831577271SE&fc=0
Latest Event -- 2016-03-15 21:03 Local mail tracking - Czyli kij wie gdzie jest, według 17track najprawdopodobniej zwrócona do nadawcy.

Oba mają otwarte spory na PP, czekam na decyzje od obsługi PP.

Pomyślałem sobie, no spoko - oddadzą hajs. Kupuję od nowa.

28 MARCA zamówiłem powyższe przedmioty raz jeszcze
Dopłaciłem 1.99$ do trackingu. Dzisiaj wysłali. Brzmi normalnie?
To się okaże - wysłali jakimś Chińskim cudem "YT1609011077409063 Belgium Post Registered"
No lepiej dla nich, żeby to nie był belgium post, bo obiecuję, że przesyłka zaginie po drodze.....

Pobierz psposki - #gearbest TO NAJWIĘKSZY SZAJS JAKI TYLKO MOŻE ISTNIEĆ!!!!!

1. Zamówiłem ...
źródło: comment_pqumEpXgXSe4x2oqZ31y2SiHW5Mdo6fV.jpg
  • 20
@psposki: ja u nich kupowałem już 3 razy, ostatnio w zeszłym tygodniu i jak dotąd wszystko OK. Nawet raz przycebuliłem na wysyłkę bez trakingu i też doszło. Więc jak na razie złego słowa nie powiem. Chyba masz po prostu pecha...
@Lanc: 25 marca - spór roszczenie
28 i 29 marca - podali numer przesyłki.
Ostatnio jak 16'tego podali to 23'go był werdykt tak więc pozostaje czekać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@psposki: Jak czytam te wasze przygody z GearBestem to się zastanawiam jak to robicie że takie problemy macie :) Ja na kilkadziesiąt zamówień nigdy w sumie nie miałem żadnych problemów, nigdy nie dopłacałem do rejestrowanych i zawsze wszystko docierało.
@psposki: Belgium ma chyba jakąś opcję rejestrowaną po naszej stronie granicy - sam się zdziwiłem, jednak ktoś pokazał mi na wykopie tracking kończący się na docelowym UP.