Wpis z mikrobloga

Przekonajmy się jakie są najseksowniejsze i najbardziej pożądane hobby/zainteresowania u #niebieskiepaski przez #rozowepaski. Zakładamy, że osoba posiadające jedno z wymienionych hobby jest bardzo dobra w tym co robi.

#kiciochpyta #twnogf #zwiazki

Najseksowniejsze hobby u mężczyzny

  • Fotografia 1.2% (66)
  • Malarstwo / rysunek 1.6% (90)
  • Sport (aktywnie) 7.4% (408)
  • Gra na instrumencie 5.1% (281)
  • Jestem niebieskim, sprawdzam 84.6% (4648)

Oddanych głosów: 5493

  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asterling: Nie widziałeś nigdy kobiety, która rozpływa się na widok chłopaka z gitarą, piłkarza po wygranym meczu albo artysty siedzącego na murku i rysującego znajdującą się przed nim katedrę? Hobby nie tylko jest seksowne, ale wręcz czyni przeciętnego faceta seksownym.
  • Odpowiedz
@Asterling: Też niebardzo rozumiem tego seksownego hobby. Oczami wyobraźni widzę półnagiego, wyrzeźbionego, lekko spoconego, opalonego, umorusanego smarem Mirka, który majstruje przy samochodzie( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak poważnie, fajnie jak ktoś ma zainteresowania, a jak ciekawie o tym umie opowaiadać, to już w ogóle. Mój niebieski interesuje się II wojną światową, a szczególnie niemiecka armia, zbrojenie, czołgi etc. niezbyt seksowne, ale interesujące.
  • Odpowiedz
"seksowne hobby" jakoś mnie śmieszy, bo hobby to ostatnia rzecz, która powinna taka być.
Samo posiadanie hobby jest już atrakcyjne (ale nie seksowne), jakiekolwiek by nie było
  • Odpowiedz