Wpis z mikrobloga

#biunakupuje #itemyzchin #aliexpress

Zaczynam dzisiaj testować chiński olejek na przyspieszenie porostu włosów (na głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Pomieszam go sobie ze sprawdzoną wcierką Jantar, której normalnie używam. :D
Wypadną mi włosy czy może zrobią się skośne oczy?

Gdyby ktoś był chętny, to tutaj można kupić:
http://www.aliexpress.com/snapshot/7233938308.html?orderId=72063384323911

Pełną reckę dodam za 3 tygodnie, jutro strzelę fotkę włosów przed. Zobaczymy czy to zachwalanie Andrei przez baby nie było na wyrost. :)
Pobierz
źródło: comment_1hqEa1WyPqo56r7dHCM1KZqVQf9mqAWw.jpg

Czy biuna będzie łysa po Andrei?

  • Tak 85.3% (87)
  • Nie 14.7% (15)

Oddanych głosów: 102

  • 20
Lepsze efekty dla włosów, zdrowia i portfela osiągniesz zmieniając dietę na bardziej bogatą w witaminy (ja moje łysienie notuje na okres gdzie żyłem o drożdżówkach, zupkach chińskich i piwie).
@biuna: nie boisz się ryzyka? Daj znać o efektach ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Sama używam Jantara (wcierka i szampon) i mam mnóstwo baby hair w okolicy czoła :). Włosy wyglądają na bardziej gęste, urosły może z 1 cm. Liczyłam na to, że przeciwdziałają wypadaniu, ale w tym zakresie bardzo mało się poprawiło, miałam nadzieję na lepszy efekt. Używałam przez 3 tygodnie wcierki, teraz miałam tygodniową przerwę zgodnie
@biuna: mam taką znajomą, która dostała uczulenia na jakąś tanią farbę i straciła 3/4 włosów. Zaczesuje je na bok, ale z dwóch metrów widać prześwity i że łyso bardzo....
Mam nadzieję, że nic takiego ci się nie stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja bym się bała