Wpis z mikrobloga

rok na wypoku no to czas na małe #pokazauto i #chwalesie #pierwsze4kola,
było z nią trochę zachodu z doprowadzeniem jej do stanu używalności ale opłacało się szczególnie z uwagi na to że pracowaliśmy nad nią razem z ojcem i po tym wysiłku przez 4 lata nie zawiodła mnie w sumie ani razu a tej zimy pomogła kilku autom.
Jest już stara ma humorki jak na włoszkę przystało(co jakiś czas rzuca błędem "czerwona marchewa"), jest już zgnita poobcierana itp. i to tylko diesel, ale nadal lubię nią jeździć, jeden z lepszych zakupów jakie dokonałem
O dziwo używałem jej jako auta roboczego, przewoziła w bagażniku nawet piasek i to nieworkowany, dzielnie woziła mój tyłek na uczelnie do roboty była tu i tam w zeszłym roku zrobiła coś koło 20kkm może nie dużo jak na robocze auto ale zawsze, łącznie zrobiłem nią coś koło 65kkm.
mam już wypracowany sentyment do tego złomka, i nie żałuje żadnej decyzji związanej z tym autem mimo ze czasem się nie opłacało, jeszcze parę miesięcy i się będę chciał jej pozbyć a w jaki sposób
piszę to żeby trochę ocieplić wizerunek #alfaromeo
na wszystkie pytania jestem gotów odpowiedzieć gdyż mam l4 i i tak się nudze

#alfaholicy #lawetaboners #motoryzacja
źródło: comment_l9AvXNZ69hK3J1Hme2ioepjZUBsxhvYi.jpg
  • 10
@pioter5: Widzę ramki klubowe. Też mam 145 tylko, że 1.4 TS, kupiłem na pierwszy samochód i nie żałuję, również nigdy mnie nie zawiodła. Budowa jeszcze w miarę prosta, np zawieszenie. Da sie lubić ten samochód. Bardzo ładny kolor tej twojej.
@07zglosSie: to jest ten ból od boku tył kiepsko wygląda, bardziej 146 mi się podoba ale jak patrzysz od tyłu to już jest lepiej :P po za tym pewnie poliftowy zderzak trochę nie pasuje. :)