Wpis z mikrobloga

@missing_piece: Często patrzę na zdjęcia z dzieciństwa. Na każdym zdjęciu jest piękna mała uśmiechnięta dziewczynka z cerą czystą i gładką jak pupcia niemowlęcia. Wtedy szczególnie łapią mnie feelsy. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy jest szansa, że będę miała jeszcze kiedyś taką cerę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Naczelny-smieszek: jest 99% szans :P serio! jak cos pisz pw, a tak to moge Ci polecić tzw retinoidy w walce z trądzikiem (roznymi postaciami, zarowno zwyklymi zaskornikami, jak i 'brzydszymi' krostami) :> powiem Ci, ze niestety z opowiesci i wlasnego doswiadczenia dermatolodzy czesto maja baardzo podstawowa wiedze o dbaniu o skore (zarowno kobiet, jak i mezczyzn), czesto niewystarczajaca do leczenia! to nie bullshit. wystarczy tak naprawde niewiele czasu, ale wlasciwej i
@crystaldragon: ja nie znosilam kiedys wlasnie kwasu azelainowego, chociaz teraz jestem zdania, ze pewnie jest skuteczny, za to mycie 3 razy dziennie twarzy wydaje mi sie wrecz 'samobojstwem' ;p ale jesne, ze kazda skora jest inna i wymaga roznej pielegnacji :>