Wpis z mikrobloga

@dziekuje: Ważne, że w końcu wiedziałbym który spośród kilku identycznych kluczy jest do którego zamka. A może robią gdzieś nakładki z własnym wzorem?
  • Odpowiedz
@Atexor: może się mylę, ale wydaje mi się że fizycznie takie nakładki nie istnieją, ewentualnie ktoś zrobił na swoje potrzeby i zdjęcie wrzucił w Internet. Jak byś się bardzo uparł, to jakiś spec od druku 3d pewnie by takie coś zrobił.
  • Odpowiedz
@dziekuje: @stresS: tak, to jest render, ale gdzieś musi być chyba jakaś firma, gdzie dajesz im foto i oni Ci z tego coś zrobią. Jak są nadruki na etui, koszulki, kubki etc. to czemu nie na to?

No nie wiem, czy tak łatwo. Wezmę kawałek gumy i co. Wydrukuję na kartce papieru i przykleję? Drukarka 3d nie zrobi w multi-kolorze i w takiej rozdzielczości.

jedyne co znalazłem, to
  • Odpowiedz
@Atexor: wszystko się da zrobić, wystarczy chcieć. Jest to generalnie zajebisty pomysł na nowy biznes, ale martwi mnie jak z legalnością, bo logotypy operacji są chyba w jakiś sposób zastrzeżone przez valve.
  • Odpowiedz
@stresS: Wszystko jest zastrzeżone przez Valve, ale oni mają to całkowicie gdzieś, a to dlatego, bo to im nakręca interes. Sprawia, że ludzie częściej przypominają sobie o grze, mogą wciągnąć znajomych i więcej wydadzą go w grze. Psychologia.
  • Odpowiedz
@unko: O super. Dzięki dobry człowieku. Nawet nie takie drogie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jak dostawa.

Tylko z tego co widzę, są tylko wildfire i to preordery ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz