Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #plastidip #alfaromeo #alfaholicy

Spróbowałem tego całego plasti dipa na alfie by sprawdzić jak prezentuje isę na żywo czarne scudetto i felgi, zacieków kilka jest itp ale jak na malowanie bez większego przygotowania to i tak nieźle wyszło. Teraz czekam aż przyjdzie czas na myjkę i sprawdzę czy ten plistidip nie odleci :v
loginzajetysic - #motoryzacja #plastidip #alfaromeo #alfaholicy

Spróbowałem tego c...

źródło: comment_PhR42NFLAcseXyPqMZR5GMuHzXljA7Xm.jpg

Pobierz
  • 26
@Dimetox: Ja mam u siebie grill tym pomalowany i spokojnie myjkę ciśnieniową to wytrzymuje nawet z bliska. Trzeba tylko poczekać aż porządnie wyschnie a nie pchać paluchy na szybko tak jak zrobiłem. Bo później ciężko uzupełnić to co wypalcujesz.

Plastidip nie nadaje się za to do powierzchni których dotykasz. Pomalowałem tym "łódeczki" w drzwiach ale po jakimś czasie zaczęło złazić, warstwa nie była może gruba ale jednak w tym miejscu się
@rEwx: Mam na felgach od czterech lat oryginalny PlastiDip i trzyma się elegancko, nie licząc obtarć w zagłębieniach śrub. Myjnie bezdotykowe mu nie straszne. W drugim aucie dwa lata temu pomalowałem grill jakimś zamiennikiem i niby się trzyma, ale nie wróżę mu takiej trwałości jak temu na felgach.