Wpis z mikrobloga

Wiele osób pyta o xiaomi redmi note 3 pro. Są kupony na niego w ibuygou.com do końca marca (sa na dole), będzie recenzja na YouTube ale dam Wam krótki wpis co do niego - w skrócie :

Redmi Note 3 pro wg mnie jest najbardziej racjonalnym wyborem jaki kiedykolwiek powstał. Jest lepszy od redmi note 3 - przede wszystkim procesor snapdragon 650. Absolutnie wgl się nie grzeje, czasem robi się lekko ciepły jak dużo i intensywnie z niego korzystam ale to jest LEKKO ciepły - chyba najlepszy procesor qualcomma jaki powstał (~75k antutu benchmark). Jest ROM Global oficjalnie od xiaomi, który ma póki co angielski i może kiedyś polski, będzie miuipolska.pl. Ten ROM Global ma preinstalowane apliakcje google i usunięte wszystkie chińskie śmieci. Telefon jest bardzo szybki i responsywny (responsywnosc podobna jak w mi5 na chińskim romie) i zauważalnie szybszy niż mi note. Wyświetlacz jest bardzo dobry, muzyka i audio mogłoby być troszkę lepsze ale jest ok, wystarczająco. Bateria dla mojego intensywnego używania to 6-7h włączonego ekranu - Miazga. Czytnik linii papilarnych szybki i dokładny, ale szkoda że z tylu - zauważalnie wolniejszy niż w mi5, ale to inna półka .

Wady to słabe aparaty i cichy głośnik do rozmów. ;/ no i mi się nie podoba ale ciągle sam rozważam dla siebie zakup jego, bardzo dużo korzystam z aparatu (szybkie zdjęcia nowych produktów na Facebook itp) więc to ważna dla mnie kwestia.

Sumarycznie uważam, że to jest bardzo mądry zakup i chyba najlepszy produkt jaki stworzyło xiaomi (ratio cena/możliwości), jeżeli ktoś szuka dobrego, wydajnego smartphonea w racjonalnych pieniądzach to nic, tylko brać.

Kupując w ibuygou.com otrzymujemy gwarancje realizowana w Polsce ( najbardziej ogarnięty serwis xiaomi w Polsce), za 5usd można dokupić drugi rok a i DHL dostarcza przesyłkę do 5 dni max.

Kupony poniżej, może przedłuże je na kwiecień ale nic pewnego.

$20 coupon for REDMI NOTE 3 PRO 32GB , code: REDMINOTE3PRO32 , which means only $235 for REDMI NOTE 3 PRO 3 32GB
https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-3-pro-qualcomm-snapdragon-650-hexa-core-18ghz-3gb-ram-32gb-rom-7298.html

$24.99 coupon for REDMI NOTE 3 PRO 16GB , code: REDMINOTE3PRO316 , which means only $235 for REDMI NOTE 3 PRO 2 16GB (pomylili chyba calkowita cene :P 235 za wersje pro jest :)) tutaj nie wiem ile
https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-3-pro-qualcomm-snapdragon-650-hexa-core-18ghz-2gb-ram-16gb-rom-7297.html

#xiaomi #android #majsterpirzu
  • 47
@manix93: A xiaomi.eu to jakies gotowane romy? Boję się takich romów, bo nie zawsze wszystko działa. A w wgrywanie romów nigdy się nie bawiłem, i nie bardzo potrzebuje tej funkcji, chciałbym siec normalny soft, wgrany i już.
pozdrawiam