Wpis z mikrobloga

No, mija 11 lat od śmierci papieża Jana Pawła II. Pamiętam jak w 2005 w mediach lansowano jakieś "pokolenie JPII". No i gdzie jesteście, pokolenie JPII? A może JP2? Bo jak widać to Polska staje się coraz bardziej zlewaczała i zdegenerowana, zapijaczona, zseksualizowana, zboczona. Gdzie jesteście wy, który płakaliście sztucznie za Janem Pawłem II? Dojrzeliście? Pijecie? Chlacie? Seksualizujecie się? Ateizujecie się? Żaden z was już nie wierzy w Boga. Wy już udajecie, że jesteście katolikami. Udajecie przed księdzem w kościele na spowiedzi. Wszystkich grzechów i tak nie mówicie mu. A później ślubik, chrzest dziecka, posyłanie do komunii. Po co ta sztuczność? Jesteście i tak zdegenerowani. Udajecie chrześcijan a nimi w ogóle nie jesteście. Oto całe to wasze POKOLENIE JP2.
#janpawelii #jp2 #4konserwy #religia
  • 21
@Axelio: ja dzien po smierci papieza dostalem w szkole #!$%@?. nie udawalem przejetego, wiec dostalem #!$%@?, ze mnie widocznie smierc papaja cieszyla. do dzis czuje niesmak jak pomysle, ze babka kierujaca sie tak #!$%@? logika pracuje z mlodzieza.
@paziu: przejmowanie się śmiercią papieża jest właściwe, poprawne. Ale ludzie robili to na pokaz. A na krótko po tym - już dalej żyli swoim lewackim i nihilistycznym trybem życia. A 11 lat później są jeszcze bardziej zdegenerowani. To tutaj jest problem, że ludzie są nieucywilizowani.
@Axelio:

przejmowanie się śmiercią papieża jest właściwe, poprawne.

a to jest jakis spis osob, ktorymi nalezy sie przejmowac?

Ale ludzie robili to na pokaz.

wielkie halo, ludzie bardzo wiele rzeczy robia na pokaz - wystawiaja wesela za 100.000 PLN, kupuja torebki LV...

już dalej żyli swoim lewackim i nihilistycznym trybem życia

xD

To tutaj jest problem, że ludzie są nieucywilizowani.

no wlasnie, np. zdarza sie, ze usiluja stosowac przemoc fizyczna wobec