Wpis z mikrobloga

Pytanko. Czy mając dużo kasy można sobie znaleźć SZCZERĄ, inteligentną i wykształconą partnerkę która będzie wszystko za ciebie robiła? Ty jej dajesz kartę a ona zapewnia wszystko do mieszkania, sprząta, pierze, robi jedzenie albo zamawia, opłaca rachunki? Facet tym samym mimo że ma bardzo dużo wolnego czasu (taka praca) właściwie nic nie robi.

#zwiazki
  • 55
  • Odpowiedz
@damianooo5: Prowadzenie domu to nie pierdółka, ciężki szmal się za to płaci obcym ludziom. Mało która inteligentna i ogarnięta laska na to pójdzie imho, zbyt cenią sobie swój czas.
  • Odpowiedz
@damianooo5: i uważasz, że opieka polega na tym, że

Facet tym samym mimo że ma bardzo dużo wolnego czasu (taka praca) właściwie nic nie robi.


Kobieta znacznie lepiej będzie się przy Tobie czuła jak sam przejmiesz parę obowiązków, pomożesz jej, dotrzymasz towarzystwa, a nie tylko będziesz ją głaskał, przynosił kwiaty i kupował co będzie chciała. Szczególnie, że byś miał bardzo dużo wolnego czasu.

Jeśli chcesz mieć tak jak piszesz to długo
  • Odpowiedz
@ibmab: Każde z nas ma po dwie ręce i oboje lubimy porządek, chlewu nie uświadczysz. Nie mam zamiaru być niczyją sprzątaczką ani niańką, on też tego ode mnie nie oczekuje.
  • Odpowiedz
@zombiag: nie, ma głęboki męski głos i ubiera się w dobre garnitury.
Ma też ogromny plus, nie czyta namiętnie poradników Warrena Buffetta, redpilla i nie ma siebie samego za guru od psychiki kobiet co świadczy że nie jest #!$%@?, takiego właśnie szukałam.
  • Odpowiedz