Wpis z mikrobloga

Parę moich propozycji odnośnie kolejnego sezonu #dirtleague które chciałbym poddać tu pod dyskusję:
1. Wykluczamy w danym rajdzie klasę, którą teraz dany rajd jechaliśmy.
2. Wykorzystujemy jeszcze klasy, które w ogóle nie były teraz w użyciu.
3. Wideo podsumowanie po każdym rajdzie. Umawiamy się np. na zapis z dwóch wybranych odcinków, chętni wysyłają mi wideo, a ja potem wybieram najciekawsze zakręty, szykany i kleje to razem.
4. Start w parach (czyli czasy danej pary się sumują i wygrywa najlepsza) Tutaj jest trochę problematycznie - dobór par i dostępność każdej osoby przez cały sezon.
5. Przerwa myślę miesięczna do rozpoczęcia kolejnego sezonu.
6. Może jakaś niezależna od tej liga w Rallycross.
7. Ogólnie formułę naszej ligi bym zostawił, bo jest dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakie wy macie pomysły? I co myślicie o tych?

#dirtleague #dirtrally #simracing
  • 9
@ktoszpolnocy: Ja się ustosunkuję:
1. Też tak sądzę, chociaż... po dzisiejszych treningach w Walii... kto wybrał te samochody? (proszę anulować mój głos, bo nie wiedziałem co wybieram ;) )
2. Tzn to samo, co pkt1, czy ja coś źle zrozumiałem? :)
3. Fajny pomysł, ale ja podczas rajdu zapominam o tym zawsze... :/
4. To chyba ciężko będzie zrealizować. Poza tym już widzę parę: @ka_j_to + @zacmiony - miłego gonienia :D
@chuckd:
2. Chodzi o to, że nie jechaliśmy w ogóle klasami 70' i 80' w tym sezonie i żeby je wykorzystać w przyszłym.
Co do jednej klasy na cały sezon, to niby ok, ale z drugiej strony wprowadza monotonnie, a tak jest ciekawiej i różnorodniej. Ja jestem za obecnym rozwiązaniem.
4. No właśnie myślałem bardziej o automatycznym dobieraniu par pierwszy-ostatni, drugi-przedostatni, ale i tak ciężkie do zrealizowania
@ktoszpolnocy:
1. Obowiązkowo.
2. Można przedłużyć wybieranie rajdówek do przyszłego sezonu. Jak wykorzystamy wszystkie klasy to rozpocząć głosowania od początku.
3. Mogę coś ponagrywać.
4. Mogą być, nie muszą. Trochę nas mało ale jestem otwarty na propozycję.
5. Przerwa idealna.
6. Można pomyśleć.
7. Formuła ligi bez zmian.

Można trochę ludzi pościągać na fb do grupy i pozapraszać do ligi? Może nas będzie więcej.
www.facebook.com/groups/1483302748665716/

@ancym1:
Co do wybory jednej
@ktoszpolnocy:
1&2. Rozumiem, że masz na myśli ban dla konfiguracji (rajd - klasa) w której już jechaliśmy? Jeśli tak, to jasne.

3. Mega pomysł. Myślę, że to będzie świetna reklama ligi na wykopie. Tylko, czy będzie Ci się chciało to robić po każdym rajdzie? To chyba wymaga trochę pracy.

4. Pomysł z "automatycznym" tworzeniem teamów zupełnie mi się nie podoba. Zaś sama idea zespołów jest ok, ale decyzje pozostawię większości. Dla
@zacmiony:
3. Obstawiam, że takie filmy wyślą 3-4 osoby. Jeśli wcześniej wybiorę konkretne 2 odcinki, z nich z kolei parę wybranych sekwencji i od osób które wysłały wkleję ich przejazdy to nie jest dużo pracy. Dajmy na to przyjmuję nagrania do południa w niedzielę, to jeśli mam wolną niedzielę to film jeszcze w ten sam dzień a jak nie to w poniedziałek/wtorek.

Kiedy się ma ten patch pojawić?

Też jestem za