Wpis z mikrobloga

@domyslsie: wyrazy współczucia. U mnie 3 lata temu była "kumulacja" od strony mamy. Pod koniec listopada prababcia, połowa stycznia dziadek, a po 5 dniach babcia. Z dziadkami miałem super kontakt wiec znam ten ból.
@Wasky: @marcooo80: Dokładnie, nie każde. Bez zagłębiania się w szczegóły mojej rodziny - nie wybrałbym sobie żadnego z moich dziadków za przykład w życiu. Wszystkie te posty w internecie o najwspanialszych babciach czy dzadziusiach przechodzą obok mnie, oczywiście nie neguje, że wiele osób może mieć ich naprawdę wspaniałych, ale nie generalizujmy i nie gloryfikujmy ludzi przez ich wiek.
@Wasky: dzisiaj zmarła siostra mojej babci. Martwię się o babcię bo pewnie się załamie. W sumie informacja przyszła wieczorem i w trosce o babcię powiemy jej dopiero jutro. Lepiej nie stresować na noc. Ciocia miała 88 lat. Była coraz słabsza. Najdziwniejsze to, że nie widziałem jej kilka lat. Aż do przedostatniego weekendu czyli 8 dni temu. Wtedy ją zobaczyłem po długiej przerwie, ostatni raz. I wstyd się przyznać, że nie chciałem
@marcooo80: @Wasky: moja jedna babcia jest najlepsza na świecie ale za to z druga nie mam kontaktu od x lat , urodziny , imieniny zero odzewu nawet nie podziękowała za zaproszenie na 18. Ale jak słyszę kogoś z rodziny z tamtych stron to podobno bardzo mnie kocha ( ͡° ͜ʖ ͡°) , szkoda gadac ale musi byc po równo ;)