Wpis z mikrobloga

Dotarł do mnie w piątek #dron z #gearbest któego wygrałem w rozdajo od @x-SANTA-x
Paczka dotarła szybko bo chyba w mniej niż 2 tyg. Zabawa jest mega xD na początku ciężko go opanować ale po ustawieniu czułość gałek na padzie idzie już całkiem fajnie. Jedyny minus jaki dostrzegam to bateria, na której polatamy z 5 do 8 min - a chciało by się więcej bo daje sporo frajdy ten dronik. Ładowanie trwa ok 1-1,5h i po tym czasie możemy kolejne kilka minut się bawić. Nie polecam na początek latać po mieszkaniu bo bardzo łatwo można w coś uderzyć. Warto wspomnieć, że dron ma ogólnie całkiem sporo bajerów - można nim robić flipy, latać do góry nogami, ma automatyczny powrót i pewnie coś jeszcze czego nie rozkmniłem. W zestawie są też dodatkowe zapasowe nóżki i śmigła w razie przygód.
Zabaweczka bardzo mi się spodobała i zastanawiam się czy nie kupić 5 dodatkowych akumulatorów z ładowarką za ~15$ z gearbest bo jednak bez zasilania za długo się nie pobawimy a jest czym.
Na koniec wielkie podziękowania dla @x-SANTA-x za zorganizowanie całej akcji z tak fajnymi nagrodami ;) warto go obserwować, bo widziałem, że na dniach było kolejne rozdajo od niego :) pozdro600
tr00ci0 - Dotarł do mnie w piątek #dron z #gearbest któego wygrałem w rozdajo od @x-S...

źródło: comment_TswzHwRIqcCJ8qI7FnunR8dXqOecEUbd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz