Wpis z mikrobloga

Czy mozliwe jest uzycie tokena uzyskanego po zalogowaniu sie do facebooka, do zalogowania sie do mojej bazy danych? Czy trzeba tworzyc osobny token. Chodzi o to ze robie aplikacje do ktorej uzytkownik bedzie sie logowal przez facebook api i nastepnie dane uzytkownika chce pobierac z mojej bazy danych.

#programowanie
  • 11
  • Odpowiedz
Moze zadam pytanie inaczej. Uzytkownik zalogowal sie do aplikacji przez konto facebooka i teraz jaki jest najlepszy sposob zeby uzyskac jego dane z mojej bazy danych. Moja baza musi jakos zweryfikowac ze "ten" uzytkownik moze pobrac te i te dane.

No i oczywiscie tokeny facebooka wygasaja po jakims czasie.
  • Odpowiedz
@robercik101: Problem w tym ze tokeny facebooka wygasaja wiec nie moge uzywac jednego tokena przez cale zycie (a moze moge? ( ͡º ͜ʖ͡º) ) Skad moja baza ma wiedziec, ze nowy token nalezy do "tego" uzytkownika. Tutaj jest dla mnie problem. Jak po stronie bazy danych weryfikowac tokeny?
  • Odpowiedz
@robercik101: Wlasnie przed chwila zaczalem to czytac :) Dobra ide sie troche wgryzc w temat i jak sobie nie poradze to sie odezwe. Nigdy wczesniej nie robilem aplikacji internetowej to nie mam pojecia o tych sprawach.
  • Odpowiedz