Wpis z mikrobloga

Wrzuciłem wam listę produktów kupionych przez Mirków specjalnie dla tych, którzy szukają inspiracji do zakupów bo mają kupony lub pkt i chcą je zużyć. Ciekawskich uprzedzam, nie ma tam info kto i co kupił i za jaką cenę. Tylko miniaturka towaru, SKU towaru z linkiem i nazwa towaru.

LINK DO LISTY

Aktualizacje będę robił jakoś raz na dzień, dwa wszystko zależy ile tego dojdzie w ciągu danego czasu.

A i refa podaje też w innych miejscach więc czasami trafić się mogą jakieś kwiatki od różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bgegghunt
  • 15
@vaxx: Bardzo dobrze, bowiem nie zniechęci to Mirków do tworzenia innych ciekawych i pożytecznych projektów. @kruprz życzę Ci co najmniej potrojenia obrotu do końca polowania na jajka.
@kendi: właśnie przy akcji z pkt trochę wskoczyło ale u wielu mirków były inne refy i nie zaliczyło sprzedaży dla mnie

@leszek_SK: dzięki za używanie mojego refa

@Bij00u: Dzięki :-) było by miło :-)

@FRIX1988: Ostateczną ilość pkt będę znał po 60 dniach od zakończenia akcji z loterią. Ref ma ważność 15 dni a na przyznanie pkt czeka się 45 dni więc będę na 100% chwalił się i
@kruprz: O i mój ohsen się załapał ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mniej jednak, dzięki mireczku za to co robisz, bo odwalasz kawał dobrej roboty codziennie, niech kasa będzie z tobą ( ͜͡ʖ ͡€)