Wpis z mikrobloga

Miał ktoś problemy z zalogowaniem do dirtgame.com? Miałem spięte logowanie przez Steama, dziś po treningu chciałem odpalić ligę, żeby przejechać odcinki. Zawsze wchodziłem w ligi i od razu byłem w środku, a dziś problem. Informacja, że nie jestem zalogowany i czy chcę się zalogować. Klikam, że tak, wybieram logowanie przez Steam, loguje się i dostaje info "potrzebujemy jeszcze paru informacji". Wśród tych brakujących informacji jest adres email. Podaję ten, który mam podany w Steamie, a w odpowiedzi dostaje komunikat: ten adres powiązany jest z facebookiem, loguj się przez niego. Próbuję przez facebooka i nadal dupa. Tylko u mnie to jest, czy to na codemasters coś się zwaliło?
#dirtgame #dirtleague
  • 2
@chuckd: Problem ustąpił po resecie hasła... Gdyby komuś zdarzyło się resetować hasło na codemasters, to warto wiedzieć, że mail od nich przychodzi z 20 minutowym opóźnieniem :)
@chuckd: U mnie był podobny problem, na stronie dirtrally mogłem się normalnie zalogować, a także zalogować się za pomocą steam, jednak w grze dalej prosiło mnie, abym się zalogował. Pomogło dopiero, jak zalogowałem się za pomocą konta steam w przeglądarce steam, która otwiera się gdy gra prosi o zalogowanie do RaceNetu. Sprawdziłem też forum Steam i z tego co widziałem, to Codemasters coś przeskrobało podczas update'u strony, stąd problemy.