Wpis z mikrobloga

@Pustulka: zalozylem sobie i5/8gb RAMU i SSD, głównie na kompie robie internety wiec ram idzie na maszynę wirtualna i dużo zakładek chroma, etc.
Zatem gdzie szukać jeśli to są przesadzone ceny ? Nowego z takimi parametrami raczej nie kupię.
@pawelgorowicz:
Szukaj 8470p z matrycą HD+ i gwarancją HP, tak będziesz miał chociaż, czasami też się da znaleźć z fabrycznym SSD, ceny różnie1-1.5k, zależy co i w jakim stanie się da znaleźć, ale pewnie więcej niż 1300 zł bym nie dał. Opcja numer dwa jeżeli szukasz czegoś lżejszego, ale i trochę słabszego elitebook 840 tutaj zależy od długości gwarancji, matrycy, konfiguracji 1300-2.5k.
@Pustulka: to stad chyba różnica w cenie, linki które podałem, w tym 2 to moje miasto, zawsze łatwiej gwarancje zrealizować. Ale Twoje typy ciekawe, będę chyba celować w coś mniejszego, coby moc się wyrwać od biurka.

Tego Della 6430u odrzucasz z konkretnych powodów ?
Przeglądałem też instrukcje obsługi, czy łatwo można dostać się do komponentów w razie podstawowych awarii.
Tego Della 6430u odrzucasz z konkretnych powodów ?


@pawelgorowicz: ceny, niskonapięciowego procesora ivy bridge, jak już się pchać w 14 calowce z niskonapieciowcami to elitebook 840 albo folio 1040 oba z gwarancją HP, a nie tym pseduoczymś co oferują sprzedawcy.