Wpis z mikrobloga

Kupiłem #lisk

Co do ETH to z przykrością musiałem się go pozbyć na razie po 0.028400. Było sporo czasu żeby to zrobić powyżej 0.03 ale i tak się cieszę że zrealizowałem zysk. Jak zobaczyłem że już rysuje kolejny dołek zbyt blisko tego starego to postanowiłem sprzedać no i było ponad 600 000 na sell i tylko 9000 BTC na buy.

To było dla mnie najważniejsze wsparcie które obserwowałem, wyznaczone zarówno przez górki sprzed kilku tygodni jak i ostatnie 2 dołki:

http://postimg.org/image/e9yme0u21/

Buy order już ustawiony. Trzeba mieć odkupione ETH przed 23 marca ;)

#kryptowaluty #ethereum
d.....s - Kupiłem #lisk

Co do ETH to z przykrością musiałem się go pozbyć na razie...

źródło: comment_fyaClHD8KHumTCblisjVmZXgr9irJcLt.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@dawid-rams: Jezeli nie roznica Ci czy projekt na poczatku jest wyceniany na 100kk czy na 10kk tylko wazne zebys dostał swoją porcję to ok. Dla mnie jednak ma to znaczenie. Zdarzały się projekty przepompowane już w fazie ICO.
  • Odpowiedz
@xrn51: nie masz pewności ile zainwestują w ten projekt. to samo w eth mogło być tak że sami wpłacili x btc do ipo. Na krypto już tak było że np. z 200 btc zebranych tylko z 10 było czyjeś spoza grupy pd
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: Po za informacjami ze robi to dwóch gości i ze to etherum w javascripcie nie wiadomo zbytnio wiecej ? Jak uda mi się zaknąć z planowanym zyskiem shorta na ETH to pewnie w sobote poleci odpowiedni zakup.
  • Odpowiedz
@ermak: Java to nie to samo co JavaScript ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy lepsze nie wiem (wątpię, różnica języka programowania i chyba algorytmu PoW vs DPoS), hype na to to raczej etherowa fala niż realne zainteresowanie technologią
  • Odpowiedz
@xrn51: no profile też ich są słabe dlatego do tej pory nie zainwestowałem, ale widze partnerstwo z Microsoft to już trochę zmieniło mój pogląd, do tego jest prawnik który ma z 10-15 lat doświadczenia. Wcześniejszy projekt działa ale nie chwycił marketingowo. Może teraz wypali, bo ETH przetarło szlak.
  • Odpowiedz