Wpis z mikrobloga

#axeliocontent #stunawroconychkorwinistow

Trzy perełki od naszego wschodniego przyjaciela:

nie no, ta partia jest coraz bardziej żałosna. Coraz więcej śmiechu, happeningów a mniej powagi...

w komentarzu ktoś zasugerował, że Axelio jest członkiem (hehehe) Parti. Jego reakcja ?

nie jestem w partii i nie chcę do tego #!$%@? należeć

i żeby jeszcze bardziej #!$%@?ć jedynej prawicowej paartii na świecie wg. Prawej części wykopu porównał ją do .... PALIKOTA

Korwin ma idee słuszne, ale Partia KORWiN to palikociarnia.

#neuropa #polityka
Goofas - #axeliocontent #stunawroconychkorwinistow

Trzy perełki od naszego wschodn...

źródło: comment_rRokDL96Z8IOg1YCVTZvGQfymYbWd9vx.jpg

Pobierz
  • 15
@Goofas: Ja nie jestem nawrócony, bo z Korwinem jestem w dobrych kontaktach i nadal popieram te idee. Ale Partia KORWiN to jest palikociarnia. Wie to wiele osób, które zna choć odrobinę to środowisko od środka.
@Axelio: Dla mnie Typowy Kuc jest wiernie oddany tejże partii. Jest to osoba która po prostu w ogień by się rzuciła ale nie skrytykuje jakiegokolwiek posunięcia Krula, Pszemka czy innego działacza KORWiNu. Stąd też widząc Twoje niezadowolenie z poczynań Partii można przysiąc, że nie jesteś już typowym Kucem. Stąd to nawrócenie.

Mam nadzieje że jest to dla Ciebie zrozumiałe.

I przy okazji, jako że możemy tutaj podyskutować - możesz mnie usunąć
@Goofas: Nigdy nie byłem kucem, #!$%@? mać, zapamiętajcie to sobie. Zawsze miałem złe oceny w szkole, nie przykładałem się do nauki, a włosy długie mam od 13 lat, więc zanim to było modne wśród kucozordów z wykopu czy od korwina.