Wpis z mikrobloga

Na pierwszy rzut oka:
O fajnie, nowy telefon.


Na drugi:
O coś szybka odstaje. (żeby nie było, naklejana na czyściuteńki ekran, 1 raz)
Na trzeci:
O, to etui odkleja szkło (które i tak się słaboooo trzyma)
Na czwarty:
O masz czarną kropkę na etui

Dodatkowo dostarczony w aż 11 dni roboczych (od nadania, od zamówienia kilka więcej). Wbrew mojemu wyborowi wysłali EU Express zamiast DHL.....

Za silikonowe etui + szkło zapłaciłem 9.98$ (4.99/szt)
No i #!$%@? nie warto było bo jedno nie pasuje do drugiego i oba są marnej jakości.....
Szkło zbiera odciski, odkleja się i tam gdzie jest wielki bąbel trzeba mocno dociskać żeby działał dotyk....

No wkuriwony jestem fest

Co do telefonu to się nie wypowiem bo jeszcze nic nie robiłem aczkolwiek po konfiguracji musiałem go zrestartować bo się zawiesił na przygotowywaniu aplikacji.... Super start bulwo

Tak więc zdecydowanie O-D-R-A-D-Z-A-M sklep #spemall spemall.com bo sprzedają coś co -nie pasuje, -jest miernej jakości -kosztuje tyle co 10x lepsze produkty. No i oczywiście powolna wysyłka.
Jako wisienkę na torcie dodam, że jeden z mireczków dostał zwykłą wersję zamiast pro....

I teraz jestem z telefonem z którego odpada szybka i wyglądam z nim jak debil........


#xiaomi #redminote3
Pobierz psposki - Na pierwszy rzut oka: 
O fajnie, nowy telefon. 
SPOILER
Na drugi:
O coś...
źródło: comment_hv5hXnDO3c8BhSSpn634PBQBYmunPaK8.jpg
  • 28
@psposki: Ty jesteś #!$%@??

TO JA JESTEM #!$%@?

Imbecyle je@#$, ZDECYDOWANIE ODRADZAM SPEMALL...

Nie potrafią rozróżnić Wersji zwykłej od "PRO" ( ͡º ͜ʖ͡º)

I tak też otrzymałem wersje z helio x10 zamiast snapa 650 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I teraz jestem z telefonem z którego odpada szybka i wyglądam z nim jak debil........


@psposki: a co się przejmujesz tym jak z nim wyglądasz skoro z piwnicy nigdy nie wychodzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)