Wpis z mikrobloga

@dymek91: No wiadomo, tylko mogliby się bardziej zająć naprawianiem bugów. Odpaliłem rok od ostatniej gry i nawet nie dane mi było polatać bo mnie zamroziło. Już pomijając wciąż dziwnie poruszające się postacie, tak jakbym walczył z całym ciałem.
@iso9001: z tego co informują devsi, skupiają się teraz na dodawaniu nowej zawartości (duży patch co miesiąc) i naprawiają tylko większe bugi, nie da się na bieżąco wyeliminować wszystkich jeśli cały czas się dodaje nowe ficzery. Ale i tak jest duuży postęp, w grudniu crashowało mi co kilkanaście minut, aktualny build (2.2.2) jest już bardzo stabilny.

@hal0: o to bym się nie obawiał, mają całe studio we Frankfurcie oparte na
@iso9001: spoko mnie co chwile wbija w geometrie poziomów ;) Znam ten ból, ale na razie puki, gra nie jest skończona, to jak mają niby walczyć z tymi bugami?, jak co chwile dochodzi jakiś nowy content czy podsystem, który zaraz zmienia cały kod i wystarczy literówka w xml-u (co widać w serii bug smasher) i cała wcześniejsza robota sie sypie. Dlatego właśnie robią osobno Arene comander, Star Marine i PU.