Wpis z mikrobloga

#sc2turniej

Przypominam wszystkim spóźnialskim, że jutro kończy sie pierwsza runda turnieju, a aż (albo tylko) pięć par nie rozegrało jeszcze swojego meczu, a warto pamiętać, że ta runda i tak trwała dłużej, dla rozruchu. Dlategoż zostajecie oficjalnie pogonieni, nicponie

@entaroadun @womabo @nawon @tranwkapsulkach @Fisher255 @Rabusek @matju @klejdan @CanisLupusLupus @entrop

Przypomnę że pierwsza mapa do drugiej rundy (lower bracket również) to Newkirk Precinct/District

Ode mnie należy się jeszcze jedno tłumaczenie, a mianowicie - w rundzie pierwszej nie mogłem rzucić streamem, dlatego że mój mikrofon jest w gorszym stanie niż wykop, co już było słychać od dawna ( @entrop może potwierdzić ;_; ), a teraz nie działa już w ogóle. Aczkolwiek słowo, że do soboty będę już miał nowy, i wtedy będzie stream.

Ostatni problem, to taki, że @bystryblondyn , nasz przyszły GM, zemoquitował z wykopu, ale mam nadzieję, że kontakt będzie możliwy (dosyć często jest na BN)

http://challonge.com/wykop

  • 16
@womabo Ja co prawda chciałem już poddać walkowerem pierwszą rundę, bo póki co wciąż mam słabe warunki do grania (net mi przerywa co 10min oraz nie mam biurka :P), ale postanowiłem że podejmę rękawicę, choćbym miał grać na touchpadzie.

Moje wolne terminy to dzisiaj od 21:00 bądź jutro od 18:00, napisz kiedy ci pasuje :)