Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam kogoś, kto szuka pracy jako programista. Albo jeszcze nie wie, że szuka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie kolekcjonuję plusów, ale są mile widziane - większa szansa na to, że wpis dotrze do zainteresowanych. Do rzeczy.

Ogólnie i w skrócie: poszukiwany programista .NET (C#), płeć i wiek dowolne, może być z niewielkim doświadczeniem, byle była to osoba ogarnięta i samodzielna, bo praca zdalna (nie licząc rzadkich wizyt w biurze, nie trzeba wychodzić z piwnicy). Trzeba mieć własny komputer z dostępem do internetu. Wynagrodzenie poniżej słynnego 15k, ale powyżej średniej krajowej. Preferowane osoby z Katowic, Krakowa lub pomiędzy, bo chętnie bym się z ewentualnym kandydatem/kandydatką spotkał, ale nie jest to jakiś żelazny warunek.

Technologia: .NET (C#) i MSSQL, na ten moment głównie desktop, choć w przyszłości mogą to być też technologie webowe.

Zagadnienia: tworzenie drobnych narzędzi dodatkowych oraz wtyczek do aplikacji typu ERP, OMS

Oczekiwania: absolwenci studiów technicznych (magisterskich lub inżynierskich), ewentualnie osoby które mają bronić się w najbliższym czasie. Znajomość co najmniej solidnych podstaw .NET, przyzwoita znajomość SQL, zrozumienie zagadnień związanych z OOP. Mile widziane osoby młode, chętne to nauki, samodzielne. Doświadczenie komercyjne nie jest wymagane, aczkolwiek ogromnym plusem byłoby posiadanie jakiegoś samodzielnie zrealizowanego projektu na koncie, udział w projektach Open Source, itp.

Zasady współpracy: Praca w całości zdalna, z zastrzeżeniem, że - szczególnie w początkowym okresie - mogą się zdarzyć jednodniowe delegacje do Warszawy (koszty delegacji w całości zwracane). Umowa o pracę na okres próbny 3-6 miesięcy (w zależności od posiadanego doświadczenia i wiedzy). Po zakończeniu okresu próbnego - umowa na czas nieokreślony. Sprawy finansowe ustalane indywidualnie bezpośrednio z zainteresowanymi. W wynagrodzenie będzie wliczony tzw. ekwiwalent, po zakończeniu okresu próbnego możliwość dofinansowania/zakupu sprzętu przez firmę.

Pytania natury ogólnej proszę pod wpisem, natury osobistej (lub zgłoszenia) na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego w ogóle piszę tutaj? Bo wiem, że jest tu wiele osób które już coś umieją, a nie bardzo wiedzą jaki zrobić następny krok. A nuż będzie to coś dla nich? Szukanie bardziej "typowymi" kanałami ewentualnie w drugiej kolejności.

#praca #pracait #pracazdalna #programowanie #naukaprogramowania #dotnet #csharp
  • 16
@blackphoenix:

praca na częśc etatu/zlecenie wchodzi w grę? czy tylko full time w godzinach roboczych?

Wchodzi w grę jedno i drugie (etat o tyle preferowany, że założenie jest takie, że współpraca na dłużej). Godziny pracy bardzo elastyczne, choć dobrze być pod komunikatorem/telefonem/mailem przynajmniej przez część dnia roboczego.
@Trytka:

wielkosc etatu i elastycznosc godzin?

Pełen etat albo część - do uzgodnienia.

Tzn. czy mozna zrobic 16h w niedziele i nie pracowac przez 2 dni?

Teoretycznie można, w praktyce może się okazać, że trzeba będzie jednak się z kimś jakoś tam kontaktować i tak i tak. Natomiast ogólnie - jak najbardziej. Od siebie dodam, że czasem trzeba było przysiąść solidnie w weekend i robiłem sobie potem luźniejsze dni choćby po
@wloszczyn:

nazwa firmy

nazwa firmy nic nie powie i na tym etapie wolałbym nie podawać; to wydzielony dział IT jednej z dość kojarzonych polskich firm zajmującej się sprzedażą i produkcją artykułów z branży budowlanej. Ta wydzielona spółka jest mała, raptem kilka osób.

widełki

na ten moment mogę powiedzieć tyle, że trochę powyżej średniej krajowej. Ogólnie rzecz do negocjacji (ale bez szaleństw).
@zjadacz_wyjadacz: Jak to wygląda w branży z tymi studiami technicznymi? Są one niezbędnie konieczne, czy przymykacie czasem na to oko? Pytam, bo też aktualnie szkole się w C# licząc w niedalekiej przyszłości na jakąś robotę w tym kierunku, ale wyższe mam tylko humanistyczne + technik informatyk i przeglądając obecnie oferty (gdzie prawie każdy wymaga studiów technicznych) trochę się boję, że może to być problem... nawet mimo tego, że mam już tam
@daedalus_pl: Ja bylem ale nie skoczylem. Na kilkadziesiat wyslanych CV raz moja kandydatura byla odrzucona bo nie mam studiow (jakas panstwowa firma). Kilka razy sie pytali czy mam zamiar skonczyc - nigdy nie bylo problemu przy odpowiedzi nie.
Zgłosiło się kilka osób (którym serdecznie dziękuję i życzę powodzenia), na zgłoszenia tutaj czekam jeszcze do niedzielnego wieczora (20 marca), wtedy jeszcze można się umawiać na krótki test umiejętności. CV można wysyłać do wtorku 22 marca włącznie (adres na PW).