Wpis z mikrobloga

Eh.:< rano moja mamuśka jadąc samochodem zobaczyła kotka na poboczu siedzącego, przygarnęła bidę, pojechała z nim do weta i okazało się, że ktoś go kopnął/potrącił w łepek i ma krwiaka (przez co ma właśnie tak karczek przykurczony) i istnieje bardzo mało % szans na to, że przeżyje. Leży teraz u weta od 10 rano pod kroplówką o 19 jedziemy ogarnąć co z nim.. :<

jeszcze do tego ta historia na studiach pociągnęła opowieści o zwierzętach znajomych i tak się dowiedziałam, że mojej znajomej ostatnio myśliwy zastrzelił z premedytacją psa. Że ktoś na jakimś grillu opowiadał jak chodził na polowania i mówił, że odstrzelił lisowi łapkę tak, że uciekał na samej kości. Czy o persie, którego ktoś ukradł i który sam wrócił po pół roku do domu z raną na szyi od sznurka tak, że sierść mu się w "mięcho" wrosło i cały poharatany nożem. O.o siedziałam, słuchałam tego i aż płakać mi się zachciało.

ludzie to #!$%@?.

#kot #znajda #zwierzeta ##!$%@?
biuna - Eh.:< rano moja mamuśka jadąc samochodem zobaczyła kotka na poboczu siedząceg...

źródło: comment_cpoHMUFWNFnOgk1K36dyFX3ud3uyAGfX.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@qwerty987: nie wiem jakim #!$%@? można być, żeby wyładowywać się na kimś słabszym. ;/

Z biciem dzieci tj #!$%@? paskiem czy sznurem od żelazka dokładnie tak samo. Wiadomo, że niekiedy klaps jest "niezbędny".

@SpiderFYM: @Jahcob: no to nie ja, tylko mamuśka. No ale sama tez bym zwierzaka nie zostawiła na ulicy bez pomocy..;]

Ok, wieczorem mogę napisać.

@jestembordo: ten ma około 6 miesięcy, wygląda na Syjama.
  • Odpowiedz
@Jahcob: byłam przed chwilą u kota, o 17 dostał kolejną dawkę relanium i cały czas śpi. Przez noc nie będzie mu nic podawane i wszystko zależy od tego jak będzie z nim rano..
  • Odpowiedz
@Jahcob: ma obrzęk mózgu u kotów bardzo słabe do leczenia, relanium właśnie po to, żeby spał i spowolnić inne funkcje życiowe, bo liczymy że obrzęk zmaleje jak tak będzie spał.

niee, nic.
  • Odpowiedz
@biuna: no takie schorzenia okolo-neurologiczne są najgorsze, nie tylko dla zwierząt. Nic, czas leczy rany. Tylko niech mamy da sobie szanse;)
  • Odpowiedz