Wpis z mikrobloga

Jak jest z gwarancją na #spemall na #xiaomi MI4C ? #telefony #android #miui
Wychodzi mi razem US$ 238.88 za MI4C 3/32 z wysyłką EU 100% bez VAT (opcja za 15.89$) czyli koło 960 zł na nasze:
http://www.spemall.com/XIAOMI-Mi4C-MI-4C-4G-LTE-Smartphone-with-64bit-Snapdragon-808-Hexa-Core-Dual-Camera-5-0-Inch1920-1080-IPS-FHD-Screen-3GB-Ram-32GB-Rom_g.html
czy to jest chyba najlepsza opcja na tą chwilę?
w razie problemów gwarancja będzie realizowana w PL, tak jak w przypadku zakupów na #ibuygou?
jakieś rady dodatkowe?
  • 9
@Pirzu myślisz, że to dobra oferta? Wołam Cię bo widzę, że się znasz i aktywnie pomagasz - może coś doradzisz? :) widziałem Twoje świeże kupony ale wychodzi jednak ciut drożej z #ibuygou
@tr00ci0: czy naprawde polska musi byc taką cebulą ? Bez urazy. Spemall ostatnio był krytykowany na mirko, IBG jest praktycznei wychwalany, mi sie dobrze z nimi gada, acidowi tez, masz gwarancje we wroclawiu, pewny i szybki produkt - czego chciec wiecej?
@Pirzu: zwyczajnie szukam najtańszej spawdzonej opcji, stówka w tą czy w tą jednak robi różnicę bo za to mogę dokupić jeszcze case i ze 2 szkła a z tego co poczytałem to spemall zbiera dobre opinie nie tylko na mirko ale też na innych forach :)