Wpis z mikrobloga

Proszę o pomoc dotyczącą sporów w #paypal
Dnia 20 grudnia 2015 r. zamówiłem telefon od #ewoo na #jd. Telefonu nie otrzymałem do tej pory, głupie gadanie ze strony kupującego, że wysłał telefon itd. nie ma żadnego nowego komunikatu od dnia 8 stycznia 2016r. niejednokrotnie pisałem do sprzedającego, że telefon powinien już dawno przyjść i żeby zareagował w tej kwestii, niestety na marne, najpierw napisał, żebym sam się kontaktował z przewoźnikiem i typowe odpowiedzi kopiuj/wklej. Dopiero kiedy otworzyłem spór na paypalu "zainteresował" się sytuacją i zajęło mu 7 dni aby dostać marną odpowiedź od przewoźnika, że wyjaśnią sprawę....
Sprawę dokładnie opisałem na paypalu podając nr śledzenia i inne dowody i co ? Dzisiaj dostaje maila od paypala (załącznik). Przesyłki w dalszym ciągu nie otrzymałem i już jej nie otrzymam, powodu nie chcę zmieniać bo dotyczy tej samej sprawy, tym bardziej nie anuluje sporu. Co mogę zrobić ?
#pomocy #telchina
Pobierz KRULL - Proszę o pomoc dotyczącą sporów w #paypal
Dnia 20 grudnia 2015 r. zamówiłem ...
źródło: comment_7c75QL2vD9TWbIk0UAPhgGZvxZjKSgch.jpg
  • 15
@Vorland: to uczyniłem zamieniając spór w roszczenie.

Sprawę dokładnie opisałem na paypalu podając nr śledzenia i inne dowody i co ? Dzisiaj dostaje maila od paypala (załącznik). Przesyłki w dalszym ciągu nie otrzymałem i już jej nie otrzymam, powodu nie chcę zmieniać bo dotyczy tej samej sprawy, tym bardziej nie anuluje sporu.


Ale co dalej mam zrobić ? Nigdy nie otwierałem sporu na paypalu
@Wychwalany: W razie czego napiszę jeszcze do nich wiadomość, tego całego ewoo powinni nie powiem za co powiesić... Ostatnio te alieny coraz mocniej zawodzą, a to inny towar a to coś... ehh te chiny schodzą na psy
@KRULL: a nie próbowałeś sporu na samym jd? ja bym tam zaczynał, potem paypal, potem karta. A z tego maila od paypal wynika tylko tyle, ze dostali tracking i go sprawdzą, nie musisz nic zmieniac moim zdaniem
~wysłane z LeTV od ewoo