Wpis z mikrobloga

@fuser: @paweu_ou: Teraz mam tylko gunwozdjęcie robione starym smartfonem w beznadziejnym świetle, postaram później strzelić jakieś aparatem. Wolałbym oxfordy, ale w tym przypadku nie narzekam :D Jeszcze się odezwę do Greena z numerem identyfikacyjnym czy są w stanie coś ciekawego powiedzieć o tej parze.
@doger: W tym wypadku 42 są na mnie dobre. Pół rozmiaru mniej może byłyby jeszcze lepsze, ale nie jestem pewien.
Xune - @fuser: @paweu_ou: Teraz mam tylko gunwozdjęcie robione starym smartfonem w be...

źródło: comment_5BNl1f6YBIioAeoGW0HurVb8Qse59IoE.jpg

Pobierz
@fuser: 800 ziko w TiKeju. Wedle metki/naklejki cena oryginalna 3,5k zł. Na stronie Greena derby są w większości po 815 funtów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cholewka bez zarzutu, podeszwa ma kilka drobnych rys od przymierzania, ale po pierwszym wyjściu i tak się zetrą.
@doger: Btw. Było sporo nieco ciekawszych butów circa 200 ziko, ale w rozmiarach 44-45 mniej więcej. Myślę że trochę ciekawsze od standardowego sieciówkowego asortymentu, ale jak to z TiKejem - ruletka. No ale ostatnio się pojawiały w całym kraju ciekawsze modele, polecam teraz poszperać :D
@Xune: dzięki za informacje :) Ja szukam brogsów w rozmiarze 41-42, póki co tylko raz trafiłem, ale na większy rozmiar... ( ͡° ʖ̯ ͡°)