Wpis z mikrobloga

#rozowepaski Nie wiążcie się z nikim mireczki, to jest moje ostrzeżenie dla was.

tl;dr poznałem dziewczynę na mirko, zostałem zdradzony, ale tym razem chcę zemsty

pełna historia w spojlerach






Zamieszczam tu zdjęcie tej głupiej pindy, a jeśli będzie zainteresowanie to w komentarzach wrzucę miły dla oka bonusik. Może nasz związek nie był długi, bo trwał tylko kilka miesięcy, ale dla mnie takie coś to kolejne lata walki ze sobą.

Nie napiszę wam nicka tej osoby, chcę tylko żeby widziała ten wpis i może coś do jej pustego łba trafi. To będzie wystarczające upokorzenie.

#zdrada #zwiazki ##!$%@?
  • 750
  • Odpowiedz
@dex_ter: bardzo #!$%@? się cieszę cumplu że to opisałeś, nie jesteś sam w tym.

1. Zdjęcia zapisane, cały thread też, mam nadzieję że długo będzie wspomniane twoje #!$%@? się zdradliwa ku


2. W #!$%@? mam to jak to się dla niej skończy, może nawet wypłyną jej dane, #!$%@? mnie to ogólnie.

3. Bagno by się zrobiło gdyby autor wpisu kłamał, ale mimo wszystko ja mu wierzę.

4. Nie lubię generalizować, są
MISlEK - @dex_ter: bardzo #!$%@? się cieszę cumplu że to opisałeś, nie jesteś sam w t...

źródło: comment_OeIsg8lyPBzMBaaaYCZQjfa6Sjt1P63b.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ktototaki23: to powiedz jaka jest druga strona medalu:) skoro już i tak oboje pierzecie swoje brudy tutaj :)

@guaradia: to jest hipokryzja. Mówisz że ktoś ja rozpozna po tych cyckach, nawet jeśli to kto? Jej nowy bolec? Ale przecież jej nowy bolec (i przyszłe bolce) ma święte prawo wiedzieć o tym, że różowy ma skłonność do zdrady.
  • Odpowiedz
@ktototaki23: Na pewno wysyłała tylko z ciekawości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą nie ma w tym nic złego i pewnie sama byś się cieszyła gdyby twój chłopak wysyłał koleżance swoje nagie zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz