Wpis z mikrobloga

@Realisim: Oooo...! Czy ty kładziesz cegłę na pedał gazu a podczas jazdy operujesz tylko hamulcem? (tak w uproszeniu oczywiście) Bo silnik wyje cały czas, jakby miał wyskoczyć spod maski.
Świetna jazda!
@regis_uszatek: Pamiętam zakręty ale ich kolejności już mniej więc skupiam się na pilocie.

@chuckd: W uproszczeniu tak, ale staram się też szanować nazbieraną prędkość. Hamulcem warto pracować na hopach, aby auto nie peak'owało.

@oliho: Kierownica.

Ciekawi mnie czas z pierwszego miejsca. Nie da się przejechać tego odcinka szybciej nie przebijając opon. Podejrzewam wszystkie asysty na ON albo jakiś cheat.
@oliho: Fanatec CSW. Więcej szczegółów na temat całego symulatora udostępnimy w kwietniu.

Żałuj żałuj, nawet najprostsza kierownica jest lepsza niż pad czy klawiatura.
Ciekawi mnie czas z pierwszego miejsca. Nie da się przejechać tego odcinka szybciej nie przebijając opon. Podejrzewam wszystkie asysty na ON albo jakiś cheat


@Realisim: Też się nad tym zastanawiam... Wydaje mi się, że ktoś mógłby jeszcze urwać sekundę, albo dwie, ale dziesięć???
Ciekawi mnie czas z pierwszego miejsca. Nie da się przejechać tego odcinka szybciej nie przebijając opon. Podejrzewam wszystkie asysty na ON albo jakiś cheat


@Realisim: Też się nad tym zastanawiam... Wydaje mi się, że ktoś mógłby jeszcze urwać sekundę, albo dwie, ale dziesięć???

@chuckd: No właśnie. Wczoraj próbowałem, uciąłem sekundę od czasu z nagrania ale przebiłem oponę na ostatnim splicie. Ucięcie kolejnych 10, moim zdaniem, nie jest możliwe.
Realisim - > Ciekawi mnie czas z pierwszego miejsca. Nie da się przejechać tego odcin...

źródło: comment_YhpwiMWXmRy5YKy5gbQOFVKTXcJkupVk.jpg

Pobierz
@Realisim: Ale zaraz- wydaje mi się, że czasy są te same, niezależnie od warunków pogodowych. Więc może na suchym jest to możliwe- próbowałeś?
Ja za to spróbowałem pojechać twoją metodą (no... na tyle, ile umiem oczywiście) i w treningu na mokrym wykręciłem 3:19,725 z czego jestem bardzo zadowolony. Oczywiście w żadnej imprezie nie pojadę w ten sposób, ale wynik się zapisał i satysfakcja jest :) Dzięki!
@Realisim: Ale zaraz- wydaje mi się, że czasy są te same, niezależnie od warunków pogodowych. Więc może na suchym jest to możliwe- próbowałeś?

Ja za to spróbowałem pojechać twoją metodą (no... na tyle, ile umiem oczywiście) i w treningu na mokrym wykręciłem 3:19,725 z czego jestem bardzo zadowolony. Oczywiście w żadnej imprezie nie pojadę w ten sposób, ale wynik się zapisał i satysfakcja jest :) Dzięki!

@chuckd: Nie próbowałem ale
@Brunkzor: Sam mam 64, to nie ma takiego znaczenia. Czas jaki ma jest technicznie nieosiągalny dla tego auta. Na topce każdego oesu znajdzie się taka jedna albo kilka osób które odstają od reszty 10, 20, a nawet 30 sekund na 3min oesie. Codemasters powinno coś z tym zrobić.