Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na #tinder'opodobnym portalu (z tym że bez wstępnego pokazmorde) poniekąd aby podziać gdzieś swoje myśli związane z chorobą (nowotwór, na którego wyniki czekałem) puściłem fajne, rzucające się w oczy ogłoszenie. Odezwały się do mnie dwie różowe, jednak dość szybko się zmyła, z drugą było inaczej.
Na początku pośmieszkowałem w dość długich swoich mailach, maile się kleiły (chociaż był moment że zwątpiłem), więc rozmowa przeszła na Skype. Trochu gadana, trochu pisana, wyszło że nasze historie #przegryw'u (głównie rodzinnego, ale i życiowego) są bardzo podobne. Osoba bardzo skryta, przez pewien case (chyba domyślam się o co chodzi) z przeszłości przestała ufać ludziom. Napisała do mnie m.in. też dlatego że sama boryka się z problemami zdrowotnymi (także nowotwór?) i sama nie wie co z nią będzie. No dammit nie wierze że trafiłem na tak podobną osobę do siebie, nie wierze że przypadkiem tak te nasze historie się pokrywają i to jeszcze że pomogła mi w tak trudnej chwili - strasznie ciężko zniosłem czekanie na wyniki HP a ona mi te katiusze ulżyła, zwłaszcza swoim epickim śmiechem zarażającym mnie :D
Nie chce tego zostawiać, raz że karmę trzeba oddać, dwa że nie mogę, po prostu nie mogę widząc dziewczynę która cierpi nie pomóc. Jest w proszku, nie radzi sobie na studiach, ogólnie ogarnia życie zdecydowanie gorzej ode mnie. Wyraźnie potrzebuje dziewczyna specjalisty, ale i osoby która ją wesprze. Nie wiem co z tego wyjdzie, ale czują tą potrzebę żeby jej pomóc.

BTW. Wymiana fotek też była, fajnie wygląda, mój typ :)
#tfwnogf #feelsgoodman

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
A czy to ważne?: Żadnych wątpliwości i wahań. Jeżeli spękasz przez jakąś małą bzdurę bądź pierdołę, która tobie wyda się ważna to będziesz żałował do końca życia.


To jest anonimowy komentarz
PanOP: Miałem po prostu potrzebę się z kimś jeszcze o tym podzielić. Poczułem dobrze człowiek kiedy wywołałem u niej pierwszy raz uśmiech, tak więc działaj dalej :) A portal to takie lokalne anonsidła internetowe.

To jest anonimowy komentarz