Wpis z mikrobloga

@diszef: Zszedłem z ceną do blisko 4k, ceniony był na 4,5. Za te pieniądze już można fajną kupić, tylko trzeba dużo pojeździć, bo samochody już nie najmłodsze i ciężko o ładny egzemplarz. W środku bardzo ładny jak na tę klasę samochodu. ładna deska z takim dosyć dużym wyświetlaczem dodaje uroku, w szczególności w nocy gdy cała jest podświetlona na pomarańczowo ( ͡ ͜ʖ ͡)
@l0h-s: 1.4 65KM z gazem, jeżdzę prawie "za darmo", spalanie maksymalne około 9l gazu, przy obecnej cenie (1,50-1,60zł) to bajka. Wbrew powszechnej opini samochód jest dosyć zrywny, fajnie przyśpiesza ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście jak zapakujemy komplet do środka + bagaże w bagażniku, to już nie jest tak kolorowo, ale dla mnie wystarczająco.
@doenutt: Boli, boli i to bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) w szczególności gdy w domu nie ma "wolnego" samochodu i tzreba się prosić, żeby gdzieś ktoś Cię podrzucił, albo cisnąć autobusem ( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz trochę wygoda( ͡ ͜ʖ ͡)
@sylw1905: ja co prawda do szkoły czy za niedługo do uczelni daleko nie mam, ale zawsze to autkiem wygodniej i szybciej. Może coś się uda :D Wiadomo, generuje to dodatkowe opłaty bo ubezpieczenie no i wiadomo, paliwko, ale od czego jest jakaś dorywcza praca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)