Wpis z mikrobloga

#gnidamabialaczke #gnidawalczy #gnidawygrywazbialaczka

z dzisiejszych perypetii tak na szybko :

- #!$%@?łem orła wstając z łóżka.. potknąłem się niefortunnie o stojak z kroplówkami.. nic poważnego się nie stało na szczęście.. jedynie lekko stłuczona kostka

- przeniesiono mnie do izolatki.. dzięki temu mam wypasione łóżko z mega wygodnym materacem, więc w końcu się wyśpię ;)
  • 19
@gnida84: Obserwuję twoją walkę od samego początku i jestem pełen podziwu, bo nawet nie będąc na siłach by się samemu umyć, mimo tych wszystkich kryzysów i bezsilności - dajesz radę i walczysz. Jako, że jesteś dorosłym i poważnym facetem, to nie będę ci tu pisał słodkich słówek, bo wiemy jak się sprawy mają. Także zwalcz intruza i czekamy na ciebie - na siłowniach, na piwie, wszędzie. Tak po męsku - czekamy,
@gnida84: Czy izolatka to standardowa procedura przy każdym przeszczepie szpiku? Mam na myśli czas, który spędziłeś w izolatce bezpośrednio po przeszczepie. Bo dzisiaj dowiedziałem się że chłoniak się cofa i to bardzo wyraźnie i prawdo podobnie w maju przejdę przeszczep autogeniczny :) Wychodzę z tego cumplu i mam nadzieję że niedługo obydwaj zapomnimy o szpitalach.