Wpis z mikrobloga

Hejka,
znacie jakiś fajny, skuteczny, zawsze działający system żółtych karteczek na #android albo #windows, juz mnie coś trafia bo ciagle albo te plakietki zakrywam oknami albo mam je na innym ekranie w smartfonie i ich nie przegladam. Wiem wiem że moge przegladnac ale tak sie sklada ze nie przegladam. Czy znacie jakis skuteczny sposob na organizowanie dnia, przypomnienia itp
#lifehack #pytanie #kiciochpyta #oprogramowanie #apps #pomocy #software #gtd
  • 15
  • Odpowiedz
@TheArt: Najlepszy sposób na organizację dnia, tygodnia, miesiąca to IMO kalendarze w telefonach. Zarówno w andku jak i Windowsie. Synchronizują się elegancko z gmailem i kalendarzem google. Wpisuję tam sobie wszystko co mam wpisać, spotkania, zadania, wizyty itd. Telefon zawsze mi przypomina na czas co i gdzie mam zrobić, nadchodzące wydarzenia wyświetlają się w kaflach i na ekranie blokady. #!$%@?ć jakieś karteczki z dupy.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: wlasnie o to chodzi ze uzywam tych elektronicznych badziewi i nie dzialajo, ciagle albo nie zerkne albo odloze itd. Karteczki byly skuteczniejsze ale nie bede ich na telefon naklejal ( ͡º ͜ʖ͡º) musze miec cos co daje kopa ale to pewnie lezy w gestii mocy wewnetrznej
  • Odpowiedz
@TheArt: No kurde. Zadna apka nie zmobilizuje Cię do działania, może tylko przypominać co masz i gdzie zrobić. Kalendarz w WP oraz andku to rzeczy bez których ciężko byłoby mi się obecnie obyć.Wszystko mam pod kontrolą dzięki temu.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: @elemenTH: ja bym chcial zeby mi sie np rano przy wlaczaniu kompa wyswietlalo na caly ekran co mam do zrobienia w tygodniu co jest w trakcie, zeby sie zaznaczalo jakies nie wiem punkty postepu motywujace do dalszego dzialania bo mam ogrom zadan ktorych nie da sie zrobic od A do Z, tzn. musze robic wiele naraz
  • Odpowiedz
@TheArt: Aktualnie używam sobie kalendarza w WP mam Lumię 930. Duży kafel na ekranie startowym i wiem co się będzie działo w ciągu dnia. Synchronizacja oczywiście z PC pełna. Takie narzędzie w zupełności mnie zadowala.
  • Odpowiedz
@TheArt: zainteresuje się gtd. Aplikacje nozbe lub darmowy wunderlist. Nozbe łatwiejszy dla początkujących, bo w wunderlist musisz sobie sam wszystko ustawić.
  • Odpowiedz