Wpis z mikrobloga

Mirki, mirabelki kuponixy nadchodzo! #ibuygou #xiaomi #redminote3 #redminote2 #ibuygoukupony #kuponyrabatowe
Dziele sie z Wami kuponem o tresci DANIELNOTE3 na Redmi Note 3 Pro 3/32 na snapdragonie na wartosc 20$, co robi cene 252$ juz z DHL.
A drugi to troche nakombinowany ( ͡º ͜ʖ͡º), ale jest na Redmi Note 2 2/16 o tresci DANIELNOTE2TD na wartosc 26$ co daje nam 148$ takze z DHL.
Ale czemu nakombinowany, juz tlumacze - ogarnalem zeby sprzedali nam wersje TDD-LTE, ktora oficjalnie dziala tylko na terenie Panstwa Srodka, natomiast po instalacji/fleszu np. #miuipolska lub innego custom roma mamy do uzytku wszystkie pasma jakie dalo nam Xiaomi, czyli banglajace w EU FDD-LTE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Dzieki temu 100ziko znizki, wysylka 3-4dni kurierem 99% bez vatu bo tak paczki pakujo, roczna gwarancja w PL (za +5$ jest 2 lata). Znizka na RN3 do 31.03, na RN2 do 07.04. Enjoy ( ͜͡ʖ ͡€)

I jeszcze proba generalna na kupon poza Xiaomi, czyli #huawei #honor7 Huawei Honor 7 64GB o wartosci 23$ i tresci HUAWEICOUPON. Wazny do 07.04

wolam @MichalQ20 @eshabe @Tekedo @FWierzbowski @Raffael @damek :)
  • 53
  • Odpowiedz
Ale czemu nakombinowany, juz tlumacze - ogarnalem zeby sprzedali nam wersje TDD-LTE, ktora oficjalnie dziala tylko na terenie Panstwa Srodka, natomiast po instalacji/fleszu np. #miuipolska lub innego custom roma mamy do uzytku wszystkie pasma jakie dalo nam Xiaomi, czyli banglajace w EU FDD-LTE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@rubik: Trzeba
  • Odpowiedz
@rubik: Pytam się tak zapobiegawczo, bo różne są instrukcje (jedne oczywiste, inne wprowadzające tylko samo zamieszanie), a żadnej w przypadku Redmi Note 2 jeszcze nie miałem okazji sprawdzać. Ale skoro Mireczki twierdzą, że to 5 minut roboty, to znaczy, że musi być z nią wszystko ok. :)

A jeszcze o ten VAT zapytam. 99% szanse na jego brak jest przy każdej wysyłce DHL? Nawet tej bez dodatkowego ubezpieczenia? Czy jednak
  • Odpowiedz
@eshabe: ja osobiscie cumplom odradzam, oni wysylali paczki bez vatu zanim mieli opcje ubezpieczenia i bylo wszystko pakowane tak samo. sprawdzone info! to takie troche dmuchanie na zimne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@rubik: no kurde wlasnie o to chodzi czy koniecznie brac to ubezpieczenie, jednak wolalbym miec w kieszeni telefon bez vatu jak i 13 $ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rubik: jak działa ta ochtona przed vatem? Bo rozumiem że deklarują 30 dolarów i mp3 player ale co w przypadku jak dhl zadzwonii i przecież nie będę kłamał bo jak się wyda to może nie być kolorowo poza tym trzeba by było wysłać ile zapłaciłem.
  • Odpowiedz
@L3AD3R:
@eshabe: ja teraz od nowego roku brałem 3 telefony i olalem ubezpieczenie. Wszystko przyszło zapakowane pięknie w papier ozdobny, z prywatnego adresu no nie ma bata że ktoś to nakryje ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@MichalQ20 tak to deklarujo, piszą ze gift jeszcze i ze mp5 player wraca z replacement (: jak zadzwonio to pewnie jak z WERami, trza będzie wysyłać skany, wpłaty i potwierdzenia, ale tak naprawdę nie wiem, bo nie znam historii żeby ktoś płacił czy coś wysyłał na DHL (ᵔᵔ)
  • Odpowiedz
@eshabe: to już odsyłam na Miuipolska.pl zakładka MiCenter, tam pewnie wszelkie opinie, ja nie korzystałem ale wiem że większość popularnych awarii i usterek Acid jest w stanie ogarnąć :) jak jest turbo źle, to wysyłka do Chin i probably nowy telefon :)
  • Odpowiedz
to już odsyłam na Miuipolska.pl zakładka MiCenter


@rubik: Jest tam napisane o naprawach pogwarancyjnych. Domyślam się, że mają umowę z ibuygou i w trakcie trwania okresu gwarancyjnego telefon naprawialiby mi za darmo?
  • Odpowiedz
@MichalQ20: jak weźmiesz ubezpieczenie, to ibg zwróci Ci całość jaką zapłacisz UC :)
@eshabe: dokładnie tak, współpracują razem, piszesz do sklepu z każdym problemem a oni znajdują dla Ciebie najlepsze rozwiązanie :)
  • Odpowiedz