Wpis z mikrobloga

I połowa sezonu już za nami.

A po bardzo podstępnym rajdzie Grecji dumnie na podium prezentują się:

1. @zacmiony
2. (?)Lukasz Kaliszewski
3. (?)Ancymon

Gratulację.

Dodatkowo @ktoszpolnocy udowodnił że potrafi iść Kourvą na Power Stage! :)

- Tutaj wyniki oraz klasyfikacja po Grecji.
- Oraz prezent o organizatora @SilesiaRally - czasy z każdego odcinka. Dziękujemy.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sprawy organizacyjne:

- W poniedziałek zaczynamy nową rundę - Finlandię, klasą Kit Car
- Standardowo poniżej tabelka z najważniejszymi informacjami dot. rundy
- Gdzieś do 15 w poniedziałek będzie trwał odcinek testowy. Zaraz po nim ruszy oficjalna runda.
- Gdyby ktoś zauważył błąd w wynikach to od razu proszę mnie wołać.
- Zapraszam do zapisywania się do spam-listy.
- Wszystkich chętnych do uczestniczenia w tej serii zapraszam tutaj.
- Proszę osoby które nie mają przypisanego nicku steam do wykopu, aby się ujawniły - tutaj, albo pw.

Powodzenia, miłego rajdowania!

#dirtleague (główny tag)
#dirtrally #rajdy #simracing #gry #grajzwykopem
zacmiony - I połowa sezonu już za nami. 

A po bardzo podstępnym rajdzie Grecji dum...

źródło: comment_ecbvszgnDozFcuCPsIQsvXmI2jHLQJ2o.jpg

Pobierz
  • 14
@zacmiony: nie lubię Grecji, ale akurat tę trasę bardzo lubię i już też nie miałem wiele do stracenia i przycisnąłem na ostatnim odcinku. A i tak było parę błędów na nawrotach, więc jeszcze trochę sekund straciłem.

No a tak to mnie dogoniłeś w klasyfikacji, muszę się do Finki przygotować, bo jeszcze nigdy tymi kit-carami nie jeździłem :)
@zacmiony: Ludzie w Subaru zamietli rajd - to ciekawe, bo sam testowalem impreze na Grecje i za cholere nie moglismy sie zrozumiec. A z Lancerem jak ze starym przyjacielem... :)

F2 Kit Car daja mnostwo frajdy z jazdy, wiec zapowiada sie przyjemny rajd. Niestety, niskie zawieszenia tych zabawek troche ta frajde w Finlandii akurat popsuja, bo bedzie trzeba wlec je przy ziemi i stronic od wybic, ale i tak zapowiada sie
Ja nadal nie mam karty graficznej ale spróbowałem przejechać Finlandię na zintegrowanej :)
SS1 wygrałem i to z dość dużą przewagą, choć do PB dużo brakło.
Na SS2 zaczęły się problemy, deszcz spowodował spadki do około 20 fps... ale dojechałem trzymając pierwszą pozycje.
SS3 kolejny odcinek w deszczu zakończył jazdę :)
Jazda nawet na minimalnych ustawieniach grafiki w 20 fps ciężko jest utrzymać się na drodze...
Mam nadzieję że na kolejny rajd
SilesiaRally - Ja nadal nie mam karty graficznej ale spróbowałem przejechać Finlandię...

źródło: comment_WrQFufF4zs8yL2Xa5MqkB85s1zu54nrR.jpg

Pobierz