Wpis z mikrobloga

Bardzo nie podoba mi się patriarchalnie determinowany skład obecnych mistrzów świata grania w komputer. Przypomnę - pochodząca ze #szwecja drużyna #fnatic została mistrzem świata w jakiejś szczelance bardzo nawalance na evencie #iem. Jednak rzut oka na członków tej drużyny wystarczy, aby z niesmakiem pokręcić głową i załamać ręce nad zacofaniem szwedzkiej sceny gier komputerowych.

Myślę, że naród dumnych postępowców, którzy oburzali się na obecność polskich cheerleaderek, powinien wyjść z jaskiń i uwzględnić w swojej drużynie parytety.
A tutaj proszę bardzo - sami mężczyźni i to w dodatku sami biali.
Gdzie miejsce dla kobiet (oraz oczywiście innych płci!), gdzie miejsce dla innych ras?
Wstyd, wstyd, jeszcze raz wstyd! Gdzie to można zgłosić?
advert - Bardzo nie podoba mi się patriarchalnie determinowany skład obecnych mistrzó...

źródło: comment_bTu8K8fSOfC2M6yvo77a6V1WgfIzODBY.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@advert: oni maja taki zwiazek ze Szwecja jak lewaki z Polska. Jezyk i pochodzenie. Post by ci sie nawet udal, gdyby nie to, ze na tym samym wydarzeniu mial miejsce turniej wylacznie dla druzyn zenskich. Z pewnych powodow istnieje roznica w umiejetnosciach graczy roznych plci. Nie powiem ci ktora ma lepsze, ale pewnie sie domyslasz.
  • Odpowiedz