Wpis z mikrobloga

Motomirki ale cieszę ryjka () zrobiłem nowe zakupy na sezon :D Kupiłem w ATM Motocykle w Krakowie z polecenia @Stitch fachowa obsługa dzięki za ten sklep.
Teraz mam jeszcze pytanie są jakies moto jeansy które posiadają zwężaną nogawkę żeby wysokie buty były na wierzchu? Czy lepiej kupić skórzane spodnie.
#motocykle
Antarktis - Motomirki ale cieszę ryjka (。◕‿‿◕。) zrobiłem nowe zakupy na sezon :D Kupi...

źródło: comment_W4TfQHnffsJXyw7QxA3xrw8rrq7rqa5i.jpg

Pobierz
  • 23
Zastanawia mnie też czy ta kurtka nie będzie za gorąca. Nie ma wentylacji. Zobaczyłem dopiero jak wracałem do domu. A juz miałem brać Dainese Razon Kiedy zobaczyłem tę założyłem i się zakochałem. Tą Spidi uszyli specjalnie dla mnie ( ͡ ͜ʖ ͡). A jesli chodzi o spodnie to chce bezpieczne i niezbyt drogie. Na kolano nie będę schodził bo nie umie i mnie do tego nie ciągnie.
@szare2: Mam shima gravel ale tylko na zdjęciu wyglądają na cywilne i wąskie nogawki. W rzeczywistości sa szerokie i mają marny kolor i zajebiscie wysoki stan. Jak ktoś chętny to mogę sprzedać bo nieuważane wcale. Kupilem teraz skórę
@Antarktis: @katera: tekstyl jest rownie bezpieczny (polka cenowa skory typu spidi, dainese, alpina itp) i prosze nie przekrecac faktow :P i tekstylia lepiej wyglądają po szlifach z reguly

jaki masz styl jazdy? jak turysta to lepiej tekstyl, ale imho dokupilbym skróre, bo czesto tekstyle maja wbudowane podpinki przeciwdeszczowe i cholernie w nich goraco

co do kurtki. nie bedzie zagoraca. ja mam Spidi RR i latem jest swietna :) fakt faktem,
Stitch - @Antarktis: @katera: tekstyl jest rownie bezpieczny (polka cenowa skory typu...

źródło: comment_bl5o9cXI7H49ohnZZcPWnEMYt7CFAk8o.jpg

Pobierz
@szare2: No dobra, mam prawie zanik łydek wiec sa luźne na mnie. Na codzien chodzę w zwezanych spodniach i w prostych nawet bym nie wyszedł z domu. Przymierzyłem teraz i przypomniało mi sie ze mama zwezyla mi nogoawki i teraz sa ok ale w udach dalej luz. No i bez protektorów biodrowych leżą znacznie lepiej. Nawet wyglądają jak teraz na nie patrzę. A gorącą w nich w lecie jak w skórze.
@szare2: No rozmiar ok bo w pasie dobre. Mam 178 cm i 73 kg a czuje sie w nich troche za luźno. Kupilem skórzane rst r-14 i to, to leży teraz znakomicie, choć miejsca na jajka nie stwierdzono
@Stitch: bardziej chodziło mi o to, że jeśli planuje jeździć sportowo, np. na tor, to jeansy słabo. Nie pytał o tekstyle tylko jeansy. Poza tym jeśli ciuchy są certyfikowane, to powinny chronić tak samo - dobre protektory, które się nie będą przesuwać to podstawa.

Ale wiadomo - i w sandałach się pojedzie - kwestia tylko czym wolimy szorować po asfalcie - ja wolę cudzą skórą ;)

@Antarktis
Dobra panowie i panie.
@bocznica: nie wiem czy tak wygląda seba w rozepchanych spodniach z tesco ;/ nie mi to oceniać
@mamamaciek: rozmiar 32 czyli najmniejsze, końcówka nogawki ~17 cm. mam 183 cm wzrostu, ważę koło 75 kg.
@Antarktis: @stanley88:

Do zwykłej jazdy po mieście uznaję te spodnie za świetny wybór. Wyglądają jak normalne spodnie, trudno zauważyć że są protektory.
s.....2 - Dobra panowie i panie.
@bocznica: nie wiem czy tak wygląda seba w rozepcha...

źródło: comment_JI0HN1coOvge1TefUHsHfYt7JXkPdXVr.jpg

Pobierz