Wpis z mikrobloga

@Misterius: mam super propozycję - na forum o2 w dziale rozmowy kulturalne o seksie i związkach swego czasu była moda na podszywanie się pod czyjś nick i pisanie głupot (pisało się tam bez logowania), jedne z najsłynniejszych to 'rucham psa jak sra' albo 'Tate mi wchodzi do wanny i każe szukać potwora z loch ness', jacyś ludzi stworzyli tego całą encyklopedie (chyba to strona f23 wikia), proponuję iść w tym kierunku
@Sicamber: o kurde, nigdy bym nie przypuszczał, że na o2 odwalały się takie inby ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za podsunięcie pomysłu.

mam jeszcze pomysł, żeby przerobić bota na kamerki - byśmy widzieli stulejarza, z którym bot rozmawia i jego reakcje, a stulejarz by widział zapętlony film z różowym paskiem. To da się zrobić, ale by wymagało trochę pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Misterius: tylko uważaj, bo przy podkładanym obrazie z kamerki rozmówcy czasami wyświetla sie komunikat, że to fejkowa kamerka, więc stulejarze mogą mniej chętnie uwierzyć w zainteresowanie różowego paska
@arbuzowekaktusy: o to bym się nie bał, oni czasem nie podejrzewają niczego nawet kiedy botu się zdarzy chlapnąć coś w męskiej formie. Większość z nich zachowuje się jak zwierzęta doążące do jednego celu i niezwracające uwagi na nic, szczególnie na niemoderowanej sekcji gdzie bot będzie sobie z nimi pisać
@Misterius:

Lubisz masło?

Jaka masz szybkosc sieci na drucie?

Na ktora masz jutro do szkoly chlopczyku?

Na poczatkr rozomwy: ej jestsem opetana przez demona jesli wypale cos w stylu "czy kochasz michala białka" odpowiedz szybko "tak kocham michala białka" inaczej uruchomi sie we mnie demon

I w trakcie rozomowy:
Czy kochasz białka?
@arbuzowekaktusy: no właśnie to może być pewien problem :/ plus Omegle się trochę zabezpieczyło przed tym sposobem, którym chcę osiągnąć zamierzony efekt (puścić bota na tekst a obraz wysyłać przez przeglądarkę), ale może uda mi się i to obejść