Wpis z mikrobloga

Szwecja bez zawrotnych prędkości także okazuje się wyzwaniem.

A najlepiej sobie z nią poradzili:

1. @ka_j_to
2. @lawicko
3. @ktoszpolnocy

Gratulacje zasłużonego podium Panowie.

oraz wyjątkowe gratulacje dla

@Piotrowsky za kosmiczny czas na Power Stage'u!

I oczywiście nie umniejszając sukcesu wszystkim którzy dotarli do mety - dobra robota! :)

Tutaj wyniki oraz klasyfikacja po Szwecji.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sprawy organizacyjne:

- Standardowo poniżej tabelka z najważniejszymi informacjami dot. Grecji.
- W poniedziałek zaczynamy nową rundę - Akropol, klasą R4 (wybrałem ją po rzutem monetą w ze względu na kolejny remis w drugiej ankiecie)
- Gdzieś do 15 w poniedziałek będzie trwał odcinek testowy.
- Gdyby ktoś zauważył błąd w wynikach to od razu proszę mnie wołać.
- Zapraszam do zapisywania się do spam-listy.

Powodzenia, miłego rajdowania!

#dirtleague (główny tag)
#dirtrally #rajdy #simracing #gry #grajzwykopem
zacmiony - Szwecja bez zawrotnych prędkości także okazuje się wyzwaniem.

A najlepi...

źródło: comment_n5cGo5b3guHFVFtCJnWX6tKKEkMznclv.jpg

Pobierz
  • 12
@zacmiony: trochę irytuje mnie jak gra pokazuje wyniki. W sensie, że nie ma cząstkowych czasów za dany odcinek, a zawsze sumuje cały rajd. Na przykładzie powerstage, myślałem, że jak skończyłem to miałem najlepszy czas, a się okazuje, że miałem lepszy od kajto, ale najlepszy miałeś ty.
@zacmiony: Gratuluje wszystkim. Ja chyba jednak muszę się bardziej skupić na przyszłych odcinkach ( ͡º ͜ʖ͡º). No i poproszę teraz coś z sekwencją, bo manual w Lancii trochę mnie pokonał, szczególnie na pierwszych odcinkach :P
@zacmiony: Ale chyba nie trzeba tak cisnąć sprzęgła długo i biegi wchodzą ładnie, także może będzie lepiej troszkę :) W tej Lancii to miałem wrażenie jakby skrzynia była niesynchronizowana :P
Co to za liga? Mam jakąś ligę Wykop dodaną do DR, ale tam nic nie startuje...

W dodatku pojechaliście 60's... A ja tu wczoraj Silesię cisnąłem Kadettem i cieszyłem się, że wreszcie jest okazja pojechać jakimś "oldtimerem"... :)