Wpis z mikrobloga

@fallauthy: kodziłem swego czasu w studbazie, ale na 8051. robiłem lampki, przerwania, konwersja analog na cyfre bcd. nie wiem czy będę w stanie pomóc bo inny procek ale wydaje się że rozwiązania podobne
@fallauthy: ile ci placa za kodzenie tego? Jesli mniej niz 1000zl to nawet nie zawracaj sobie glowy :)

To taka dobra rada. I serio trzymaj sie jej... Mimo ze sie smieje z ciebie to sam nigdy nie bede niczego pisal w assemblerze, chyba ze ktos mi gruby hajs zaplaci za podstawowe rzeczy.
a nawet to my zapłacimy jak tego nie zrobimy, bo to program, który jest jedną z podstaw zaliczenia laborki :P


@CytrynowySorbet: wiesz, ja bylem przed tym samym wyborem i wiesz co powiedzialem? Stwierdzilem zeby sie #!$%@? z tym gownem bo normalna osoba by mi zaplacila za to. I tak rzucilem studia a teraz jestem programista za 10k. Serio uwazasz ze zrobilem zla zamiane?
Też uważam że pisanie tego jest bez sensu, ale nie mam zamiaru z tego jednego powodu rzucić studiów


@CytrynowySorbet: to nie ja rzucilem studia. To studia zdecydowaly ze nie chca mnie :) Wychodzi na to ze nie rzucilem studiow.

z czego uczyłeś się asemblera? Z dokumentacji?


@CytrynowySorbet: mam taka ksiazke "kurs assemblera dla srednio zaawansowanych". Z niej sie uczylem. To po prostu moje poczatki z programowaniem byly.