Wpis z mikrobloga

#hackingnews

Kilka spraw organizacyjnych:

1. Ogarnąłem w końcu mirkolisty, więc jeśli chcesz być dodany do spamlisty, to zaplusuj ten wpis.
2. Już prawie 700 osób obserwuje tag, co bardzo mnie cieszy i motywuje do przygotowywania kolejnych wpisów. Dzięki!
3. Nazwa sugeruje co innego, ale mój zamysł na ten tag był taki, że będę wrzucał jedynie linki do ciekawych artykułów / stron z poradnikami / etc. Ostatnio jednak myślę o tym żeby przeplatać to również z linkami do wybranych (najciekawszych) newsów ze stron takich jak niebezpiecznik, z3s, sekurak i innych, w tym zagranicznych. Możliwe że wtedy mógłbym wrzucać wpisy nieco częściej, bo i materiału byłoby więcej. W związku z tym proszę o zagłosowanie w poniższej ankiecie. :)

Czy chcesz, aby w #<a href="#hackingnews">hackingnews</a> pojawiały się najciekawsze newsy ze świata programowania/security?

  • Tak 76.2% (291)
  • Nie 23.8% (91)

Oddanych głosów: 382

  • 7
@lorek123: wiem i właśnie to mnie powstrzymywało przed wklejaniem faktycznych newsów, ale uznałem że może jednak będzie zainteresowanie i najlepiej będzie jak zdecydują czytelnicy. Stąd pomysł na ankietę. :)
@airdong:
jeśli masz jakiś ciekawy temat do opisania to dogadaj się z niebezpiecznikiem czy z3s to może napiszesz parę artykułów na ich stronach. Tam będziesz miał sporo większą siłę przebicia niż tutaj pod jednym tagiem