Wpis z mikrobloga

W zasadzie mam czego chciałem.Kilka tygodni temu narzekałem,że Connor dostał za darmo RDA i wolałbym go najpierw zobaczyć z Pettisem czy nawet Diazem.
Czytając wpisy pseudo fanów mma którzy wskoczyli na bandwagon Connera bo stał się popularny przypominam sobie analogiczną sytuację z Rondą Rousey
(wiemy jak to się skończyło)
Ludzie wyzywający Nate Diaza od żuli siedzących na kanapie i jarających trawkę mogą się poważnie zdziwić podczas przebiegu walki.
Nate Diaz dysponuje JuJitsu klasy światowej co jest bezdyskusyjnym faktem,Connora parter pozostawia wiele do życzenia co też jest faktem, jeśli się nie jest jajolizem Connora.
Gwazdeczka będzie miała pierwszy raz walkę z kimś kto jest wyższy i ma większy zasięg uderzeń (reach advantage) ponad 5 cm i niekonwencjonalny boks, na dodatek jest weteranem mma.
Podsumowując, jest łatwa kasa do zgarnięcia przy obecnym kursie.

Nate Diaz via Submission round 3 (triangle choke)

#ufc #mma #sportywalki #stockton209
  • 9
Tutaj już to jest nieuniknione, to jest mma najlepsi przegrywają, aktualnie hype Conora jest tak duży że będzie to o wiele większe niż u Rondy, chyba że przegra po bliskiej decyzji czy coś takiego. Tyle że różnica będzie w sposobie trawienia porażki. Po Conorze to spłynie, bo nie raz mówił jeszcze na początku że jak przegra to będzie się śmiał z tych wszystkich ludzi którzy są lata w UFC i zarabiają groszę
@JessePinkman_: @kostucha: @Michael-Knight: hajp hajpem, ale trzeba przyznać, że miesza chłopak jak nikt inny. Nie #!$%@? się w tańcu i idzie kategorię wyżej by walczyć z RDA, a teraz leci w tango z Diazem w 170. I jak przegra to myślę, że na to będzie się powoływał. Teraz jest 'kto dokonał tego czego ja dokonałem', a później 'kto próbował dokonać tego czego ja próbowałem'.

Imo wygra to bo Diaz
@JessePinkman_: Co z tego, że Diaz ma BJJ, skoro jest kiepski we wrestlingu i trudno będzie mu sprowadzić Conora? Boks Diaza jest bezdyskusyjnie na niższym poziomie, ta przewaga zasięgu nie ma większego wpływu przy tak dobrym timingu i wyczuciu dystansu, więc zaskoczenia nie powinno być. Jeden z łatwiejszych przeciwników dla Conora z topu.