Wpis z mikrobloga

Mirasy chce pomalowac sobie samochód samemu, auto 10 lat wiec można poeksperymentować (Renault Scenic II - na biało, org szary). Polecicie czym malować aby było w miare trwałe (pistoletem), najbardziej kusi mnie #plastidip ale ponoc po roku schodzi, z drugiej strony tani i nie trzeba polerowac, utwardzaczy, katalizatorow i bog wie czego.

#pytanie #malowanie #samochody #auto #malujzwykopem #pytaniedoeksperta #malarz
Pobierz CarlosIrwinEstevez - Mirasy chce pomalowac sobie samochód samemu, auto 10 lat wiec mo...
źródło: comment_H0azxuVQNJHDokqh42hrPbuHOPo9VVND.jpg
  • 8
@FoxKamui: jakie piaskować. nikt nie piaskuje. tylko matowisz to co masz.
@Carlos_Irwin_Estevez: czemu Scenica II chcesz malować? mam takiego 2003, to musze w 3 miejscach klar położyć na nowo bo schodzi (przód dachu, góra zderzaka i jeden kawałek odprysnął na masce) też tak masz?
@FoxKamui: malowanie mam wyceniono całego auta na 2700zl. Przez lakiernika. Sama farba i utwardzacze to ok 1300zl jakbym malował sobie sam. Z kolei sama folia to koszt z tego co liczyłem ok 2000 (rolka 24 m. 85zl za metr). Ja okleje sobie sam.... No chyba ze są gdzieś tańsze folie ale nie znalazłem. Wiec średnio się opłaca. z kolei plasti dip sama farba 600 zł jak sam pomaluje (przygotowanie jak pod