Wpis z mikrobloga

hej Mirki.

W ramach zdobywania nowej wiedzy dotyczącej Reactjs poczyniłem małą stronę [tasiemka.info]](http://www.tasiemka.info) zawierającą listę wartościowych kanałów yt pobranych ze strony wykopowytop.

Przed dalszą rozbudową mam do was pytanie dotyczące kierunku rozwoju omawianej strony.
Na chwilę obecną filmy oceniane są na podstawie wyświetleń i polubień z youtuba. Chciałbym to zmienić, dodając możliwość iż brane pod uwagę będą Wasze głosy. W ten sposób filmy z powiedzmy kilkoma minusami trafią w otchłań internetu, a te naprawdę wartościowe wypłyną na powierzchnię :)
Tu pojawia się moje pytanie, dodać funkcjonalność logowania, czy też pójść w stronę gdzie każdy odwiedzający może głosować bez posiadania konta w systemie ?

Aplikacja jest wzorowana na PandaApp tym samym chciałbym również dodać strony z interesującymi wpisami. Tu pojawia się moja kolejna prośba o wskazanie stron z wartościowymi tekstami.

Jeżeli macie swoje uwagi dotyczące działania strony/funkcjonalności chętnie wysłucham.


#listapolskichyoutuberow #rails #react #webdev
  • 6
płynie na DigitalOcean za 10$


@sanczopan: a po co coś lepszego do takiego mikro projektu? :P Ale spoko jest. Dodaj opcję parowania z tabletem t( ͡° ʖ̯ ͡°)