Wpis z mikrobloga

Cześć
Jaki moglibyście mi polecić program do robienia zrzutów ekranu i szybkiej edycji...
najważniejsze dla mnie jest aby po naciśnięciu kombinacji ctrl+printscreen, grafika zapisywała się w określonym miejscu i określonym formacie
ważne jest również, aby była możliwość automatycznej, podstawowej edycji, tj szybkie przycinanie

nie wiem jak to otagować, więc proszę bez krzyków
#programy #windows #windows10 #windows7 #komputery

z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam
  • 13
@Boskyy: Najlepszymi funkcjonalnościami ShareX są dla mnie obsługa wielu hostingów zdjęciowych i innych plików (mogę wrzucać też inne rzeczy), mnogość opcji konfiguracyjnych, aktywny wybór pola ekranu do zrobienia zrzutu.
Aktywny wybór pola do zrzutu ekranu pozwala na ręczne wybranie obszaru, ale przy okazji rozpoznaje elementy okien na ekranie, dzięki temu, gdy chcę zaznaczyć kawałek aplikacji to ShareX automatycznie mi to ładnie kadruje :)
Wygląda to mniej więcej, jak ręczne dodawanie reguł
Najlepszymi funkcjonalnościami ShareX są dla mnie obsługa wielu hostingów zdjęciowych


@kroxintu: @jampan: : @Boskyy no jest wiele hostingw ale np imgur, mam zaznaczone direct link a i tak bezposrednio linka do obrazka nie tworzy tzlko do stronz y obraykiem . tinypic też. da sie to jakos rozwiazac?