Wpis z mikrobloga

AAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



Mirasy ;D KUHWA :D Wpadł dzisiaj do mnie @GraveDigger i mówi!

Khaleesi, czy Ty wiesz, że tu zaraz w sklepie obok mają białego burunduka?!

WUT?!


W zaprzyjaźnionym sklepie zoologicznym, 500m od Gadziego Bastionu, mają 4,5 miesięcznego SAMCA BURUNDUKA BIAŁEGO. No przecież to jest jakaś masakra. Od grudnia szukam, a one od grudnia własnie siedzę 500m ode mnie. 3 sekundy, biorę Grejwa w samochód (przecież nie będę szła taki kawał) I JESTEM! MAM! MATKO BOSKO MAM! :D

Piękny, biały, ZADBANY, puszysty i przede wszystkim, całkowicie oswojony! burunduk ;) 500 zł kosztował, więc taniej niż w Warszawie (dziękuję wszystkim za chęć pomocy :*:*:*). Dokupiłam dwa domki i mamy luźne 35 zł jeszcze w wykopowopupilowym banku. Kiedyś na coś się przyda ;)

I to tyle. Biorąc pod uwagę wszystkie pytania - wszystkie burunduki, które mam, są niespokrewnione, pochodzą z różnych części Polski (Warszawa, Piła, Szczecin). Białych maluszków nie będzie, bo są to geny recesywne, ale nic, białas jest piękny ;)

Samo zapoznanie jest mocno.. energiczne. Samiczka goni samca, ale już się powoli uspokajają. Wiadomo, broni terytorium i zapasów, ale przejdzie jej :) Jeśli jej nie przjedzie do jutra i będą dzikie pogonie, to samczyk dostanie osobną klatkę

I teraz zdjęcia:

Przyjechał w transporterku
Taki piękny
Taki kochany
Taki biały, ej, wprdl chcesz?!
Pierwsze zapoznanie
Troszkę jeszcze cudowności
Popuścił nieco ze szczęścia ;D
Śnieżnobiała ducowność
A tu parka Mirek z Atencją ;)
I te paseczki<3
A tu Mirabelka

Zapraszam bardzo serdecznie na STREAMA z klatki wiewrów ;)

#gadzibastion #wykopowypupil #burunduki #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin
Khaleesi - AAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaa...

źródło: comment_0dvXkoWwUBWnbTCFPKxNqxfWcUywrLYr.jpg

Pobierz
  • 53