Wpis z mikrobloga

@Krankola: Organizacja wesela niewiele się różni od organizacji małego obiadu dla najbliższych. Wiec nerwy podobne.
Ale faktem jest ze na wesele idzie majątek
  • Odpowiedz
@Krankola: Miałem takie same podejście, ale teraz zrobiłbym jeszcze jedno gdybym mógł. Hajs się będzie zgadzał o ile nie przesadzisz z jakością, a pójdziesz w ilość gości. Koszty stałe rozłożą się na większą ilość gości i prezentów :D
  • Odpowiedz
@Krankola: Patrz na to jak na wakacje - bulisz i liczysz, że będą udane. Tutaj jest tak samo. Ostatecznie i tak nie masz z tego nic poza wspomnieniami. Ja na swoich obu weselach miałem uczucie wyjątkowości i w ogóle mi nie jest szkoda kasy, która na to poszła.
  • Odpowiedz
Czy tylko ja uważam, że organizowanie hucznego weselicha to strata kasy, strata czasu i niepotrzebne nerwy?


@Krankola: Poprawię:

Czy tylko ja uważam, że hajtanie się, organizowanie weselicha to strata kasy, strata czasu i niepotrzebne nerwy?
  • Odpowiedz
@MatHappy:
Szczerze to znam więcej takich różowych niż niebieskich. Niebiescy częściej zaś są z tych, co na drugim końcu świata lądują w związku z robotą. Ale to tylko moje odczucia, więc dowód anegdotyczny. :)
  • Odpowiedz
Czy tylko ja uważam, że organizowanie hucznego weselicha to strata kasy, strata czasu i niepotrzebne nerwy?

@Krankola: to zależy od tego, jaką masz rodzinę i znajomych. Ja byłem pewien, ze większość ludzi będzie świetna i będzie się dobrze bawić. Więc zrobiliśmy wesele i - chociaż było sporo pracy i nerwów przy jego organizacji - nie żałuję ani trochę, różowy też nie. Naprawdę nigdy w życiu tak dobrze się nie bawiłem jak
  • Odpowiedz
@Krankola: Pytanie czy to jest święto dla Was, młodych, czy darmowa wyżerka dla rodziny, którą widujecie 2-3 razy w życiu. Swoje wesele miałem i tak zbyt liczne, bo na 28 osób. A można było robić zwykły obiad na 5-6...
  • Odpowiedz
@Kelemele: Można, jeśli ktoś jest mentalnym gimbem. Najlepiej wiejskie wesele w remizie na 350 osób, trwające 5 dni, spłacane przez najbliższe 15 lat. Zajebisty pomysł na życie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz