Wpis z mikrobloga

Właśnie ukończyłem Monte Carlo. Miejsce nie będzie zachwycające, ale w obliczu tego, co się działo na SS7, za swój sukces uznaję ukończenie rajdu :) Wrzucam replay z ostatniego oesu. Nie ma w nim niczego nadzwyczajnego, przejazd mocno średni (gorszy od mojego najlepszego czasu o 14 sekund- trema startowa :D) ale ciekawie jest na zakręcie w 5:30. Widać na nim, jak ok 1,5 km przed końcem odcinka i całego rajdu, niemal wypadłem z trasy. Tak naprawdę to wypadłem i chyba powinienem leżeć poza trasą- uratowało mnie jedno drzewo... Potem jechałem jeszcze bardziej zachowawczo i... w efekcie przegrałem pozycję z @ktoszpolnocy o pół sekundy (na całym rajdzie!)
#dirtleague
#dirtrally
  • 14
@ktoszpolnocy: Właśnie dlatego chciałem cię objechać, bo była szansa, ale mi się nie udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwsze miejsce to jest w ogóle jakiś kosmos- kto jeździ jako @ka_j_to ?? Jak sobie pomyślę, że ktoś TAKI zobaczy mojego replaya, to mam ochotę go szybciutko skasować...
Co do czasów to można zauważyć, że gdyby @zacmiony nie popełnił błędu na SS7 to był by na 1 miejscy z przewagą kilku sekund. Ale to je rally ;) Nie jeżdżę nigdzie jakoś profesjonalnie ale rajdy są ze mną od zawsze. Od Playstation 1 i Colina 2 zaczynałem. Potem się już przewijały różne gry. Live for Speed, Richard Burns Rally, Gran Turismo, itp. Coś pojeździłem też CC Sportingiem w KJS z zacmionym
@miczuu: Tak, to pierwsza realistyczna gra/symulator rajdowy od czasów Richard Burns Rally. Myślę, że pod tym tagiem wszyscy ją polecą jako jedyny rozsądny tytuł (na ten moment) traktujący o rajdach.