Wpis z mikrobloga

Posiadacze #gopro i innych sportowych kamerek, mam do Was pytanie.
Zastanawiam się nad zakupem takiej kamerki, żeby nakręcić dłuższą relację z tegorocznej wyprawy rowerowej. Wg opisów bateria wytrzymuje ok. 2h nagrywania non stop. Ponieważ na swoich wyprawach śpię w namiocie na dziko, nie mam dostępu do elektryczności i możliwości ładowania codziennie lub co drugi dzień baterii, a 2h działania to trochę krótko..
Pytanie czy jest sens kupować taki sprzęt, skoro nie będę miał możliwości go ładować w miarę często? Może są jakieś powerbanki? Czy lepiej kupić 2 albo 3 baterie? Ile czasu ładuje się bateria (w opisach znalazłem od 2 do 4h)? Jakie macie swoje doświadczenia w ładowaniu baterii w podróży?

#gopro #rower #podroze
  • 14
@polip: Posiadam gopro właśnie do takich celów bateria trzyma w zależności jaka jakością nagrywasz ale 2h to bardzo zbliżony czas, mimo tego bez powerbanku bym się nie wyrobił. Zakup takiej kamerki na podróże a tym bardziej jak się uprawia jakiś sport to jest super sprawa, polecam jak najbardziej.
@polip: Używając tego zestawu możesz naładować gopro 5 razy. Czas ładowania z dołączonego solar panela trwa 8-16 godzin (panel jest mały i używany głównie do zaczepienia na plecak. Tak można bezpośrednio ładować gopro z tego panelu)
@polip: Ja na gearbest.com dokupiłem 2 dodatkowe baterie i ładowarkę za 12 $. Myślę, że rozsądna cena. Co do samej wyprawy - wzdłuż Dunaju jechałem 2 razy - 2014 i 2013 rok, jeżeli chciałbyś life pro tipy, sprawdzone miejscówki do spania albo inne informacje z 1szej ręki to wal śmiało ;-)