Wpis z mikrobloga

Dzisiaj #thedivision na maksymalnych ustawieniach graficznych przy rozdzielczości ultra wide - 2560x1080.
Napisze to samo co wczoraj pod tym tagiem:

"Odpaliłem i stwierdziłem "to ma być ta bardzo łądna gra? Fajne odbicia w kałużach ale łądna gra?", pamiętałem przecież trailer. Po czym przypomniałem sobie że to Ubi...:D Mimo wszystko całkiem przyjemny gameplay:)"

Zapraszam do obserwowania tagu #ultrawidegaming oraz kanału na > [youtube](https://www.youtube.com/channel/UCE1NzWxEc5jP1arBPAPtgHQ oraz na facebooka)
#gry #grypc #pcmasterrace #steam #uplay
SpiderFYM - Dzisiaj #thedivision na maksymalnych ustawieniach graficznych przy rozdzi...
  • 4
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: według mnie miasto i ogólnie otoczenie wygląda fajnie, ta cała otoczka post-apo jest spoko. No ale graficznie nie powala, tym bardziej, że optymalizacja jest średnia. Na pewno jest wiele ładniejszych gier, które lepiej chodzą.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: tez o trailerze przypomnialem jak ja sobie wymaksowana wlaczylem wczoraj. Ja rozumiem ze to beta ale mam bardzo duze watpliwosci ze bedzie przypominac te z trailera jak ja ukoncza i wypuszcza do sklepow.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: cumplu, nie miales problemu z error delta 90000950? czy cos takiego?
ten error nie dawal mi grac =/ 5-30min w grze nagle wywala error i trzeba sie znow laczyc. wczoraj wieczorem wkurzylem sie i wywalilem to z dysku..
  • Odpowiedz